Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaczęła się Wasz przygoda z Rapem i H-H?
#31
Miałam trochę podobnie. Kiedyś słuchałam Eminema, ale akurat nadal go słucham.. Tongue
50Centa też słuchałam, ale według mnie zszedł na psy. Angry Może powiem to tak... Uważam, że prawdziwy rap jest tworzony z myślą o odbiorcach i że płynie prosto z serca. A 50Centowi według mnie chyba kasa zrobiła wodę z mózgu. (to tylko Moje zdanie) Ma parę fajnych starych kawałków, ale to tylko tyle i to co teraz robi nie przypomina mi tego co tak polubiłam.

I też miałam coś takiego, że nie cierpiałam polskiego rapu (na okrągło wtedy Tede wszędzie był) co mnie zniechęcało jeszcze bardziej.

AtIlontien Ja słuchałam bo rozumiałam. A jak nie to zawsze sb tłumaczyłam z różnymi pomocami. Cool

A inni mieli coś takiego?
Reply
#32
2pac. Big Grin
Reply
#33
Ja nigdy nie miałem czegoś takiego! Broń Boże! Smile

Teraz nie trawię zagranicznego rapu, w ogóle zagranicznej muzyki, dla mnie nie ma sensu słuchania tego, bo nic się z tego nie rozumie, a polskie bity są jeszcze lepsze Smile

Tylko polski rap!!! Big Grin
Reply
#34
Question 
Z rapu to tylko 2 pac'a i Abradab.
Reply
#35
Też nie trawię 50centa, masz rację, kasa zrobiła mu wodę z mózgu i widać to chociażby nawet po tym kawałku:

http://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA

Nagrany dla szpanu i niczego innego.


A ja dalej tylko GURAL! Czekam na płytkę w PreOrderze <3


AtEDIT:
Co do tematu, to przy niektórych utworach GURALA można się popłakać nad tą naszą szarą rzeczywistością, niejednokrotnie po przesłuchaniu "Betonowe lasy mokną" lub "Palę majki" zastanawiałem się po co żyję.

"Jak to jest? Gubimy się jak startujemy i całe życie się odnajdujemy."

Pozdrawiam wszystkich Szpadyzorów.
______________________________________________________________
Reply
#36
Słoń, Pezet, Ostry, Eldo.
Reply
#37
(2011-10-18, 17:49:28)Dark Soul Wrote: Miałam trochę podobnie. Kiedyś słuchałam Eminema, ale akurat nadal go słucham.. Tongue
50Centa też słuchałam, ale według mnie zszedł na psy. :At Może powiem to tak... Uważam, że prawdziwy rap jest tworzony z myślą o odbiorcach i że płynie prosto z serca. A 50Centowi według mnie chyba kasa zrobiła wodę z mózgu. (to tylko Moje zdanie) Ma parę fajnych starych kawałków, ale to tylko tyle i to co teraz robi nie przypomina mi tego co tak polubiłam.

I też miałam coś takiego, że nie cierpiałam polskiego rapu (na okrągło wtedy Tede wszędzie był) co mnie zniechęcało jeszcze bardziej.

AtIlontien Ja słuchałam bo rozumiałam. A jak nie to zawsze sb tłumaczyłam z różnymi pomocami. Cool

A inni mieli coś takiego?

Powyżej uszu może nie, ale raz na jakiś czas się restartuję, słucham czegoś innego,a potem i tak 24 godziny na dobę rap w słuchawkach : > Co do Gurala, ja go osobiście nie lubię. Jak byłem młodszy i nie znałem polskiego hip-hopu, to słyszałem jego piosenkę nawiązującą do tej afery z teletubisiem, podoba mi się jego piosenka z Grubych Jointów II, i to tyle. Za bardzo - jak dla mnie - trąci komercją, jego stroje i całokształt, pomijając już jego diss na Kalibra 44 z '98, mi nie odpowiada.

Atdown: Ja słyszałem też, że to z 1997 roku. Na pewno jakoś w tych latach Tongue 96-98.
Reply
#38
Tongue 
'98, a nie '96?
Też słuchałem tego dissu, ale chłopaki nie dali sobie rady i przeprosili Kalibra Smile
Reply
#39
Moja przygoda z tym uwielbionym przez nas gatunkiem muzyki zaczęła się 4 lata temu Smile Zachęcił mnie do niej wujek jak jechaliśmy samochodem Smile. Cały czas leciały piosenki Hemp Gru, Molesty Ewenement i donGURALesko, Sokół. I to tych raperów słucham do dziś, oczywiście dochodzą też nowi raperzy którzy mnie nispirują, jest takim np. Pezet, Paluch Smile
Reply
#40
Przyjaciółka mi kupiła płytę OSTR Jazzurekcja.
I tak się ciągnie do dziś,jestem przez to wielkim fanem Adama.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)