Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rocznica śmierci króla Polskiego Hip-hopu
#21
Wypad zaświecić znicz na jego grobie a nie wspominać go na forum ^.^
Reply
#22
Idź zaświecić znicz a nie zakładasz takie tematy na forum Dodgy .

Ale jednak.. [*]
Reply
#23
Słucham rapu, ale muzyka Paktofoniki jakoś do mnie nie trafia, nie ten typ. Myślę, że nazywanie go królem polskiego hip-hopu jest lekką przesadą, bo jeśli Ty uważasz, że był królem, nie znaczy, że wszyscy tak będą uważać. Ja szczerze mówiąc znam jeden kawałek K44 - "Plus i minus" bodajże i jakoś tego typu muzyka do mnie nie przemawia i nawet nie miałem ochoty poznać innych kawałków. Smile

Kochanek Gabrysi napisał(a):
Quote:A co do Magika, to moim zdaniem jaracie się nim tylko dlatego, że popełnił samobójstwo. Bo jeśli chodzi o rap, to są lepsi, o wiele lepsi.
Jestem takiego samego zdania. Smile

//
Madi Dabla napisał(a):
Quote:Pokaż mi lepszy tekst od tego z większym przesłaniem i ubrany w piękniejsze słowa, no czekam
Ja Ci pokażę! Smile
Tylko biedronka nie ma ogonka .
Nie ma ogonka biedronka.


//
Reply
#24
Dajecie mu minusy to wypad do tematu "Maj litl pony pszyjaśń to makia"

Magik For Ever
Reply
#25
(2011-12-27, 12:11:32)Kochanek Gabrysi Wrote: Spoko, przesłuchaj płytę Kilka numerów o czymś Małpy, Muzykę poważną Pezeta,
albo kawałek Osobiście Onara, Im mniej wiesz tym lepiej śpisz Piha...
Lascove:
Nie tyle był chory, co sobie wkręcał że jest, żeby nie iść do wojska. I przez to mu siadło na banię, na własne życzenie, sam się do takiego stanu doprowadził.
Mnie się tylko nutka Priorytety PFK podoba, reszta jakoś do mnie nie przemawia.

Gdybyśmy chcieli się jak mówisz jarać to byśmy raczej wybrali dużo popularniejszych osób które zginęły nie uważasz Smile
Reply
#26
racja, jeżeli Magik im się nie podoba to niech się tutaj nie wypowiadają, każdy słucha to co lubi, dla mnie Magik, był i jest królem Polskiego rapu a Ci teraz co plują do mikrofonu nawet do pięt mu nie dorastają, muzyka K44,PFK to przecież klasyk polskiego rapu, ale jak już pisałem wyżej każdemu się co innemu podoba, a jak nie słuchacie Magika to po co, go krytykujecie?
Reply
#27
Exclamation 
Peja, O.S.T.R. i Jeru the Damaja doskonale to ujęli w tracku Oddałbym. Są tam wspomnienia o Magiku, i innych zmarłych raperach.
http://www.youtube.com/watch?v=qTZiORJ1ST0

Gdyby nie ten durny pobór do wojska, Magik nie zepsułby sobie psychiki, nie skoczyłby z okna ...

[*]

Atminus Idź na My little Pony....
Reply
#28
Ale czemu wszyscy zapominają o Fokusie i Rahimie? No dobra, temat o Magu, ale też po części o PFK. Magik by bez nich nie istniał. Smile
Kochanek Gabrysi:
Złota Eminencja:
Zgodzę się z wami, też fajnie nawijają. Smile Ale np. taki Peja, Tede czy inni... Plują do mikrofonu w większości. A ktoś Unikata słuchał? Dodgy http://www.youtube.com/watch?v=Wv6DSQAZ_TM Też fajny artysta... Za dużo do wymieniania. Ale gdyby Magik nie zapoczątkował HH w Polsce to nie wiadomo co by było.. Ja pfk zacząłem słuchać od piosenki "Jestem Bogiem". Po prostu mi się spodobał zespół, ale nie wywyższajmy ich. Każdy jest dobry. No prawie każdy. Mam nadzieję, że jak skończę 18lat to wyląduje na cmentarzu w Bogudzicach. (Jako żyjący, nie trup. ;x)
Reply
#29
Ale Magik nie zapoczątkował HH w Polsce, pierwszy był Liroy i WYP3, o ile dobrze pamiętam.
Silvho Vheurn:
Nie wiem nawet jak skomentować Twoją wypowiedź - z jednej strony narzekasz że po co ktoś krytykuje Magika skoro go nie słucha, z z drugiej krytykujesz współczesnych raperów twierdząc, że plują w mikrofon. Sorry, ale moim zdaniem Magik takiemu Onarowi, Pihowi czy Chadzie do pięt nie dorasta.
Z rapem jest jak z postacią w grze - z biegiem czasu ją rozwijasz. Może piętnaście lat temu Magik był kozakiem, nie wątpię, ale wszystko poszło do przodu, a On nie, bo nie żyje. To tak jakbyś ścigał się z kimś w lvlu i nagle dostał bana. Kto za jakiś czas będzie lepszy? Wiadomo że Twój rywal.
Reply
#30
Czyli co, mamy teraz zakładać temat na rocznice każdego rapera, muzyka, aktora czy innej sławnej postaci?
Skoro jesteś takim fanem Magika to z jakiej racji piszesz, że jest królem Hip-Hop'u? Hip-Hop jest kulturą muzyczną Magik jest jedynie raperem, ale i tak dla jednych jest dobrym, dla jednych jest słabszym. Ja sam osobiście uważam bardziej Liroy'a za to, że zapoczątkował w polsce, rap ale we dwójkę zaczęli to w podobnym czasie, we dwójkę są na zawsze legendami i na razie nigdy to się nie zmieni, po prostu w dzisiejszych czasach nie mają tego czegoś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)