Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rocznica śmierci króla Polskiego Hip-hopu
#41
Ostatnio stały się popularne tematy o zmarłych.Jak napiszę, ze zmarł mi pradziadek to też dostane plusy?
Reply
#42
A był "pseudo królem" Hip Hopu! Dla mnie temat do Kosza...
Reply
#43
Nie wiem czy magika nazwałbym królem, ale na pewno pionierem. Sam bardziej lubie Abrabada od Magika, Joki, Rahima i Fokusa. Ale muzyką magika też nie wzgardzę.


Nie wiem czemu tak podchodzicie do tego tematu. Ja czuje sentyment do muzyki Pfk i K44. Może dlatego, że się na nich wychowałem. Inaczej człowiek reaguje jeżeli ma z czymś do czynienia od dziecka.
Reply
#44
Rahim w cieniu w porównaniu do Fo i Maga ?
Według mnie ma lepsze teksty od Fokusa, można go porównywać do Magika...
On się wzorował na Piotrku
Magik nie wierzył w Fokusa Smile
Polecam książkę "przewodnik krytyki politycznej"

Nie jaram się Magikiem bo zmarł ja się jaram jego tekstami, przekazem jakim w nich śle ...
Reply
#45
Mirabell, Twoje minusiki są żałosne i tyle. Smile
Reply
#46
(2011-12-27, 18:04:22)Ensato Wrote: Ostatnio stały się popularne tematy o zmarłych.Jak napiszę, ze zmarł mi pradziadek to też dostane plusy?

Niekoniecznie, chyba, że napiszesz, co Twój pradziadek wniósł np. do ogólnoświatowej (czy nawet powiatowej) kultury Smile
Jak napiszesz o Johnie Lennonie czy Jimmym Hendrixie, to też będzie o zmarłych, ale będzie też i o muzyce.

OK, reszta moich Słonek, widać, że rozmawiać na ten temat nie chcecie, więc albo sio z tematu, albo kneble się posypią.
Nikt nikogo nie zmusza do czytania, a w moją rolę tu nie wchodźcie - zasady pisania postów mając na uwadze.zxcronaldo: jak chcesz utrzymać temat wyrzuć te wklejki z wiki i ogarnij trochę post początkowy. W przeciwnym razie zamykam.
Reply
#47
Question 
Magik =/= Paktofonika. Napisał parę dobrych tekstów, potem skoczył, bo miał problemy z którymi nie umiał dłużej walczyć. Od tamtego czasu powstało grono psychofanów, którzy mu współczują, wielbią go za to, co zrobił dla świata HH (napisał parę tekstów) etc. Ale tak naprawdę jest dziś o wiele więcej dobrych raperów, Łona, Abradab, O.S.T.R., teksty też są dobre a nawet lepsze od Pfk, K44, tylko że niektórzy są na tyle ślepi, że dla nich Pfk jest najważniejsza. Dlaczego? Bo tak nauczyli ich inni, którzy usłyszeli tak od poprzednich. Kult Pfk jest po prostu śmieszny. A K44, psychorap. Jest uznawany za czołowy i jedyny przedstawiciel tego gatunku. A co z Krwawymi Drwalami, A.J.K.S.? Wielu nawet nie zna takich autorów jak Pocahontaz, Łona albo Pięć Dwa Dębiec, ale uznaje się za fanów, bo Pfk i K44 gra cały dzień. Rap to nie tylko Paktofifka. Nazywanie Magika królem hip-hopu to dla mnie profanacja.

A wielu ludzi przeżywało większe problemy niż Magik, ale nie mają otoczki megafanów wokół siebie, bo albo nie mieli rozgłosu, kiedy odebrali sobie życie, albo żyli dalej, z jeszcze bardziej zniszczoną psychiką, bo wiedzieli, że ich śmierć może spowodować np. czyjąś.
Reply
#48
Jeśli chodzi o k44 zawsze wolalem jokę i daba - nie wiem czemu, ale przyjemniej mi się ich sluchalo .W paktofonice wolalem fokus, ale po latach wolę jednak rahima . Magk byl dobry, ale zapominacie o innych ...

up
ja slucham pfk ale 50 dębiec to dla mne też klasyka gatunku Dodgy
Ja slucham pfk i k44 ale 52 dębiec, pokahontaz OSTR czy DKA też slucham
Reply
#49
W takich dniach, wszyscy jesteśmy bogami~~
Reply
#50
Nie twierdzę, że każdy fan tak jest, tylko Ci psychofanatycy to głównie tacy ludzie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)