Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryszard Waldemar Andrzejewski
#11
Ale sam wiesz.
Peja już długo nagrywa a inni raperzy +2000 rok Big Grin


600 post Smile



Zmienić na kosz? czy nie ?
Reply
#12
Peja to kópa. Zamknij lepiej temat.
Reply
#13
Lubię twórczość Peji, chociaż nie przepadam jak ludzie postrzegają Slums Attack jako Peję. Ludzie, Slums Attack to Slums Attack, Peja to Peja...

Szanuję Peję, bo mimo, że słowem operuje słabo i jego teksty często nie są wystarczająco dobre, to przekaz jest świetny, jest to bardzo ciekawy człowiek, ma świadomość kim jest i poczucie własnej wartości. Nie toleruje chamstwa, nie wiem czemu ludzie dziwią się Peji przy sytuacji "wiecie co z nim zrobić". Pokazuje środkowy palec ikonie rapu, między jego fanami, czego mógł się koleś spodziewać? Nie ma szacunku, nie ma zębów.

Lubię go za podejście do życia. Nie lubi żyć w państwie policyjnym, gdzie policja może robić co tylko chce, ale jednocześnie potępia "dzieci JP" i "dzieci HWDP", zwykłych pozerów.

Peja nie reprezentuje JP. Peja jest przeciwko policji, ale nie utożsamia się z nurtami, które przejęła banda trzynastolatków.
Reply
#14
Czekaj, czekaj, że co? Liroy? Zapoczątkował polski rap, więc kto dłużej nagrywa? (Tak, tak zostanę shejtowany przez fanów Magika? Wink Magik zaczął o ile dobrze pamiętam trochę później.)


Jedyna dobra piosenka, oraz jego pierwsza to Peja - głucha noc. Oraz mam jakiś sentyment do Kc.
Reply
#15
No tak . Poczytałem przed chwilą .
Fakt prawda ostatnia linijka .


Atup
A Magik żyje ? Zacznijmy od tego [*]
Mówimy o żyjących raperach.
Reply
#16
To nie jest jego pierwsza piosenka Tongue. Peja zaczął od Slumsów.
Reply
#17
Thumbs Down 
Powiem Tobie tyle, za 10 lat zmądrzejesz i jestem pewien, że będziesz się śmiał z tego co tu napisałeś i ze twojego stylu w dzieciństwie. Ale każdy ma swój styl ;c

Ja nie lubię Peji za to co zrobił w Zielonej Górze czy gdzieś tam ( te teksty typu " wszystko na mój koszt ") - żałosne moim zdaniem. Co do muzyki to również nie za bardzo lubię jego utwory. Potrafi w swoich kawałkach tak dopiec Tede'mu, a w normalnym świecie nie byłby na tyle odważny.


A z rapu/hip hopu to lubię O.S.T.R Smile
http://www.youtube.com/watch?v=4NjLH5xUAZg
Reply
#18
Jest czy nie jest JP, w każdym razie nie nagrywa dużo o tym. Ma wiele kawałków dobrych ale ogólnie średnio go lubię. Rap tworzy dobry.. co tu dużo mówić, na Polskiej scenie hh utrzymuje się b. długo, jest jedną z tych osób, które zapoczątkowały u nas rap, jako jeden z nielicznych tak potrafił się zmienić przez te lata... Jest wszechstronny na pewno. Nikt nie może powiedzieć, że jest złym raperem tylko dlatego, że go po prostu nie lubi. Ale jest też dla mnie trochę hipokrytą. Tutaj już nie wyjaśnię dlaczego.

Temat zamknij, porozmawiaj o tym w głównym.
Reply
#19
Miałem na myśli, jedna z pierwszych Wink

Tak, policja może robić wszystko, ale mamy ich "tępić" i ma być najgorsza czy może gorsze jest państwo, które im na to pozwala? No widzisz, Peja powinien bardziej się czepiać państwa, a nie policji która nadużywa swojego prawa.
Reply
#20
_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)