Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryszard Waldemar Andrzejewski
Nie ma takiego tematu a więc...

Chciał bym podyskutować na temat Ryszard Waldemar Andrzejewski.
Quote:
A więc co o nim sądzicie , podobają się wam jego nutki ? Huh
Jakie piosenki najczęściej słuchacie Big Grin ?

Jeżeli macie ciekawe filmiki z wywiadów itp. Proszę wklejać.

pl.wikipedia.org/wiki/Peja_%28raper%29
Więcej informacji .

Wypowiem się ;
Słucham Peji już dobry rok Smile Nigdy mi sie nie znudzi Tongue choć troche mnie wkurzają dissy na Tedego , ale tego pana nie lubie po prostu jego piosenki nie mają sensu . Huh

...To tyle zapraszam do dyskusji...
Reply
Dla mnie to jest dno i on jest dzieckiem JP. Koniec.
Reply
Było już parę takich tematów, nie za długo pociągnęły, a zresztą jest już temat "Rap/Hip-Hop" Więc tam możesz o nim dyskutować.

Ps. O ile mnie pamięć nie myli to teksty rap'i, nie nazywają się piosenki Wink (poprawcie mnie jeżeli nazewnictwo "piosenka" jest dopuszczalna)
Reply
To przez raperów pokroju Rysia w polskiej młodzieży jest tyle nienawiści. (mówię o pokoleniu jp) Może i ma kilka fajnych piosenek, ale ja go nie trawie.

Jeżeli chodzi o hip hop, to wolę słuchać np. fenomena i abradaba.
Reply
Ale ja chcę dyskutować tylko o Peji Wink

Fatus II:
No tak reprezentuje JP ale to i tak sensu nie ma. I tak z nie wygra z policją . (niestety)
Reply
Thumbs Up 
Jak dla mnie to jest jeden z najbardziej żałosnych polskich twórców muzycznych.
Wole Feela niż Peje(jeśli bym miał wybierac), zwykłe dziecko JP.
Reply
Absolutnie nie jestem "za" za tego typu piosenkami i ogólnie Peją. Pobudza do nienawiści ,do innych ludzi. Źle to wpływa ,co z czego widać w dzisiejszej młodzieży.
Reply
Jest tak gdyż, rap jest tworzony dla osób +18, gdzie Peje i firme (dla mnie tworzą ten sam rap) słuchają tak naprawdę głównie dzieci, bo właśnie ta starsza publika, nie trawi tego rapu (są wyjątki)

Ja sam go nie lubię (znaczy nie, że nie lubię bo nic do niego nie mam, mam szacunek, bo rap'u słabego nie tworzy), stawiam go na równo z firmom.
Reply
Music 
Ta dzisiejsza młodzież uzależniła się od tz. "szpanu" . Smile wiem coś o tym Tongue
JP było przed Peją już dawno temu Smile tylko Rychu nagrał tak wulgarny kawałek o policji "997".

_______
Ale jego plus Big Grin Reprezentuje Biedę , sam się tam wychował . Angry
Reply
(2011-12-28, 22:26:32)wiewiórkasad Wrote: Ta dzisiejsza młodzież uzależniła się od tz. "szpanu" . Smile wiem coś o tym Tongue
JP było przed Peją już dawno temu Smile tylko Rychu nagrał tak wulgarny kawałek o policji "997".

_______
Ale jego plus Big Grin Reprezentuje Biedę , sam się tam wychował . :At

No to ja chcę sobie pogadać tylko o Słoniu, inny o Magiku, jeszcze inny o Liroy'u inni o innych i powstanie 30+ tematów na temat osobnego rapera.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)