Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hymn reprezentacji Polski na Euro 2012
Ajj ,ale obejdzie sie bez Wink
Reply
Pewnie miliona plusów za to nie dostanę, jak moi przedmówcy w tym temacie, którzy je zbierali. bo powiedzieli coś, co już połowa polskiego internetu mówiła przed nim po ogłoszeniu wyników, ale co tam, muszę się pożalić.


Co Wam to przeszkadza? Naprawdę tak obchodzi Was zdanie zagranicznych ludzi, których nawet nie znacie? Wg mnie jest to najbardziej rytmiczny i skoczny kawałek jaki mógł być jeśli chodzi o konkurs na hit euro.

Nie, nie słucham muzyki ludowej, nie, nie mieszkam na wsi, nie, nie mówię tak dlatego, bo moja mama lub babcia należy do tego zespołu. Słucham rapu i ogólnie co wpadnie w ucho, kawałek MC Sobieskiego- zawsze spoko, ale nie pasuje na taką imprezę jak Euro.

Jeżeli wciąż hejtujecie, jak to Polacy nie mają gustu i spinacie się jaki to wstyd, to nie patrzcie na to co się będzie działo poza granicami kraju. Wyobraźcie sobie!

Macie po 60-70 lat, nie znacie się na komputerze, mieszkacie na kompletnym odludziu z dala od miasta, nie macie wykształcenia i, spójrzmy prawdzie w oczy, nic w życiu nie osiągnęliście, a w pewnym momencie piosenka, którą nagraliście ze swoimi kolegami/koleżankami, które podobnie jak Wy, nic nie osiągnęły... ma być zaśpiewana na przynajmniej trzech meczach Reprezentacji Polski i odsłuchany przez kilkadziesiąt tysięcy kibiców na trybunach, a co dopiero przed telewizorami!

Jesteście przez kilka tygodni w centrum medialnej uwagi, ludzie robią z Wami wywiady, a piosenka, która nie została w ogóle napisana na siłę, tylko z sercem, mimo że gnojona przez tylu internautów (którzy tak czy inaczej jednak się chyba mocno wliczają w grono głosujących na "Koko" osób), jest ikoną największej imprezy sportowej w Polsce ostatnich lat.


Osobiście babciom gratuluję i niesamowicie zazdroszczę, naprawdę muszą być teraz szczęśliwe, a z drugiej strony współczuję, że wszyscy tak po nich jeżdżą....
__
Reply
W sumie racja, bo wiochę sami z siebie robimy i z naszej oceny. Europy nie interesuje nasz hymn, nawet jeśli to pośmieją się chwilę i każdy o tym zapomni. Zresztą nie róbmy z siebie ludzi bardzo nowoczesnych, bo kraj mamy taki jaki jest.

Sam wolę Libera i InoRos, ale tego już nie zmienimy.
Reply
A owszem, obchodzi mnie co ludzie myślą. Może Ciebie to nie rusza, dla mnie wizerunek narodu jest ważny, a niestety dla wielu jesteśmy "drugą Rumunią", a wiemy jak postrzegany jest ten naród. Ja o całym tym głosowaniu dowiedziałem się po fakcie, nie było żadnego nagłośnienia o tym w radiach, telewizji, gazetach ani nawet w internecie. Bynajmniej ja się nie spotkałem. Takie coś jak hymn na Euro powinno być nagłośnione, bo skoro ta piosenka ma reprezentować nasz kraj, to nie powinny o nim decydować głosy nielicznych, którzy akurat oglądają TVP1. Szkoda. Może i jest skoczny ten utwór, ale nie ma żadnego sensu. Jest zrobiony tylko dla skoczności, a słowa? "Kokoko"? Co to ma znaczyć? Aluzja do kur? Polacy to kury? Ten utwór niszczy wszystkie reguły dotyczące hymnu, więc jest "hymnem" tylko dlatego, że ktoś go tak nazwał. A nim nie jest. Hymn powinien zostać tylko narodowy. O ile na MMA mogą dowalić utwory jakie chcą, bo każdy walczący to jednostka, która reprezentuje głównie siebie, a narodowość jest na drugim planie, to piłka nożna jest ogólnoświatowym, chyba najbardziej rozprzestrzenionym sportem. Jakby utwór był skoczny i jednocześnie brzmiał jakoś normalnie, ludzko, głos nie brzmiałby jak wyjęty z AudaCiy - może byłbym zadowolony. A to jest kompromitacja.
Reply
Piosenka nie zmieni tego co ludzie o nas myślą, lepiej zbudujmy dobre autostrady.
Reply
Może zacznijmy od skończenia kompromitowania się zanim zaczniemy poprawiać zdanie o nas.
Reply
Mieliśmy na to czas, nie zrobiliśmy tego. Ludzie głosowali dla jaj na babcie i teraz tego żałują.
Reply
Skąd wiesz czemu ludzie głosowali? No tak, nie przestaliśmy się kompromitować kiedyś, to czemu mamy to robić teraz? Kończę rozmowę, bo nie ma sensu.
Reply
Więc dlaczego mieli nie głosować? Jeśli już głosowali, to SAMI robimy z siebie wiochę. W jaki sposób masz zamiar przestać się kompromitować? Wygłaszać apele do narodu, o tym co jest dobre a co złe?
Reply
"Jeśli już głosowali, to SAMI robimy z siebie wiochę." - Właśnie problem, że głosowali, oni, garstka ludzi, a większość społeczeństwa nawet nie została poinformowana, że jest przeprowadzane jakieś głosowanie na hymn Euro. O tym powinno się trąbić we wszystkich gazetach, TVNach, kanałach dla dzieci. Przez to się kompromitujemy, że nic nie jest nam przedstawione. Właśnie w takiej sprawie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)