Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hymn reprezentacji Polski na Euro 2012
Heart 
Jednak zwróć uwagę, że to nie będzie oficjalny hymn Euro, lecz komercjalna pioseneczka, podobnie jak piosenka K'naana "Wavin Flag" która nie była hymnem, lecz jednak większości z nas będzie się kojarzyć z mistrzostwami w RPA. Kawałek Wavin Flag był wyreklamowany przez Coca-colę.

Tak generalnie to mi zwisa i powiewa co będzie tym hymnem, babcie są szczęśliwe, media nakarmione a Polska ma więcej poważniejszych problemów niż "piosenka przynosząca wstyd".

A jeszcze parę lat temu disco polo leciało na polsacie i nikt się nie czepiał.
Reply
Bo disco polo na Polsacie nie narusza za bardzo wizerunku Polaków na skalę światową. Jak już powiedziałem, byłoby spoko, jakby nie bezsensowny tekst.
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=bc7e4ToEvRg&feature=iv&annotation_id=annotation_393814

Macie w 'męskim' wykonaniu.

._.
Reply
No , ale co jak co to ten hymn jest chwytliwy. Łatwy tekst i wpada w ucho. Niby wiocha , ale przynajmniej jest zabawnie. Big Grin koko oko.
Reply
Polski rock jest naprawdę fantastyczny i nikt temu chyba nie zaprzeczy... NO ALE NIE, WOLELI SKOMPONOWAĆ JAKIEŚ GÓWNO, ŻEBY WSZYSCY MIELI Z NAS BEKĘ! -,- Ojczyzno, wybacz.. Gdyby to jeszcze jakoś reprezentowało Polskę, ehh.

AtMinus Aha? Czyli że jeśli mi się nie podoba to muszę dostać minusa? Zawsze spoko. Smile

//Współ
_
Reply
Khym.
Piosenka nadawałaby się raczej na dożynki, a nie na hymn piłkarski na Euro 2012. W 2012 roku w Europie taka piosenka to według mnie wstyd. Rozumiem- taki jest polski folklor i tradycja- ale to nie zawody krajowe, tylko międzynarodowe.

Mimo to słuchałem kilka piosenek z pierwszej dziesiątki i nie były wcale lepsze. Zawsze coś, ta przynajmniej jest humorystyczna.

Ostatecznie i tak uważam, że nie na międzynarodowe zawody z takim czymś. Wstyd kompletny. Nawet jeśli piosenka fajna, to nie nadaje się na coś na skalę europejską, wieś całkowita.
No i w dodatku głosowali ci co byli na tej prezentacji (?), im dziękujmy za zrobienie z Polski pośmiewiska.
Reply
Nie cierpię tej piosenki a i tak jej słucham Wink
Nie wiem czemu...
Reply
Dobra, szykować się na moje szaleństwo z głupoty, słucham Koko.
Reply
To jest dopiero połowa tej masakry.Boję się że za 2-3 tygodnie jak będzie np. "Dzień Europejski" albo "Dzień Euro" (będziemy całą szkołą oglądać wybrany mecz,jeszcze nie wiemy jaki) będziemy to śpiewać,ale pewnie 1-3 klasa,uf...
Reply
Przeżyłem, ale czas posłuchać czegoś normalnego:
http://www.youtube.com/watch?v=8Cw3vfuHh_A
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)