Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hymn reprezentacji Polski na Euro 2012
Jak komuś się podoba to siedzi cicho. Osoby w mniejszości siedzą cicho, bo i tak wiedzą, że zostaną zmiażdżone. Ze względu na to przewaga tłumu staje się jeszcze większa. Sam jestem przeciwko. A ta piosenka klimatem przypomina disco, więc nie wiem. Krytykuję ją za tekst, a nasłuchałem się chyba każdego rodzaju muzyki od gothicu po black metal ^^.
Reply
Przez takich krytyków, to Polska będzie przedstawiony w najgorszy sposób. Nie dość, że jedynie te stroje nawiązują do początków Polski, to jeszcze taka hołota to wygwizduje i obraża. Według was jak przyjadą z innego kraju to nie będą chcieli zobaczyć Polskiej kultury. ? Oczywiście woleli by posłuchać Feel. Tongue
Reply
... I po co każdy ma krytykować skoro nie każdy uważa ją za lipe.. Przynajmniej ludzie o odmiennych zdaniach dają temat do dyskusji.. Gdyby każdy uważał tak samo to nie zostałaby hymnem na euro...
Reply
Smile 
Wolę babcie od Feel i tego gejowskiego głosiku Big Grin.
Słi:
Chodzi o to, że brak krytyki tych, którym się podoba powoduje, że zostaje sama negatywna krytyka praktycznie Big Grin.
Reply
i tak 3maj Tongue
Reply
Starsi ludzie głosowali bo mają swoje pieniążki.
Młodzi ludzie buntują się bo starsi ludzie ich zrobili na buro, i myślą że coś zrobią, głośno i żwawo prowadząc interesujące i pełne sensownych argumentów na filmikach YT.
Reply
Według mnie tą piosenkę ludzie wybrali dla jaj. Tylko co pomyślą sobie niektórzy obcokrajowcy mało znający Polskę i oglądający mecze w TV? Wieś w Polsce według nich będzie wyglądała jak skansen. Starsze panie w kole gospodyń wiejskich szydełkują czy coś, ktoś parzy ziółka w glinianym kubku a po ubitej ziemi (drogach) idą konie które ciągną drewniany wóz. Panuje handel wymienny a szlachta płaci złotymi monetami.
...
Jednak hymn jest taki jakiś motywujący i wpada w ucho a chyba to się liczy?
Reply
Syn Karmy
Niech zostaje.. A co ma krytykować ktoś komu się podoba? No chyba logiczne, że nie będzie krytykować.. Staropolskie nuty nie są złe (tu trochę dodano innych rytmów ale mimo wszystko lekko upodabnia się do dawnej muzyki).
Reply
Ludzie mają różne intencje. Nie generalizuj, to tak jakby "ludzie" był człowiekiem, który zadecydował o wszystkim.

Atup - krytyka może być pozytywna.
Reply
argumenty, takie jak Przez takie coś, biorę paszport i wyjeżdżam z tego kraju. Big Grin Mądrze Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)