Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hymn reprezentacji Polski na Euro 2012
Wiesz co się wtedy stanie?(jak hymn bd chcieli zmienić)
Reply
Według mnie zespół ,,Jarzębina" nie ma nic wspólnego z talentem muzycznym. Gdy śpiewa grupa, nawet składająca się z osób, które dobrego wokalu nie posiadają- i tak brzmi to dobrze- a co najmniej lepiej, aniżeli utwór prezentowany by był przez każdego z osobna.

Niekryty Krytyk trafnie wypowiedział się na ten temat- w ten sposób nie uda nam się zbudować wizerunku młodej, nowoczesnej Polski.
Efekt będzie wprost przeciwny.
Jak dla mnie tekst jest niezwykle.. banalny, a jedynym plusem tego utworu jest to, że prędko zapada w ucho. To jednak wciąż za mało..
Wielka szkoda, że zespół ten nie wybił się przy ,,akompaniamencie" innych okoliczności- uważam, iż podczas np. świąt narodowych występy tych pań byłby znacznie bardziej odpowiednie Wink .
Reply
Co Ty możesz wiedzieć o wielkich umiejętnościach jarzębiny?! Ty niewierząca!XD

Jakby nie patrzeć, to one potrafią śpiewać. Harmonizują się ładnie, głosy mają odpowiednio ustawione, nie fałszują. No cóż... Tekst na pewno jest śmieszny, banalny, groteskowy... Melodia wpada w ucho, miejmy nadzieję, że uratuje nas to, iż język polski jest trudny. Może inni nie zrozumieją tekstu... :3
Reply
Mnie w tym ''hymnie'' najbardziej wkurza to 'koko' i 'spoko'. To jest całkowity bezsens. Która babcia używa słowa 'spoko'? One chciały tym zaistnieć, że są młodzieżowe, czy co? Już większą popularność zdobyłyby, gdyby zaczęły rzucać mięchem. Koko spoko - te babcie nawet rymów nie potrafią wymyślić. Mnie osobiście bardzo wkurza, gdy rym nie ma sensu. W tym całym plebiscycie byłem za MC Sobieskim. Mógł też wygrać Liber. Wszystko ogólnie było lepsze od ''Koko euro spoko''. Tu nie chodzi o to, że śpiewają to starsze osoby. Chociaż wolałbym, gdyby jednak przy piosence, takiej jak hymn na Euro, było też na co popatrzeć.
_____

To, że Polki są najładniejsze na świecie - wiadomo. Tylko czemu im tego nie pokażemy ?
Reply
Cóż poradzić... Piosenka powstała tak jak i Crazy Frog. Usiedli przy stole przy jakimś tanim winku (ew. bimber) i tak powstał nasz "hymn" na Euro. Tongue
Wiadomo, że byli lepsi muzycy. Te babuleńki odwzorują stan polskich dróg na Euro. Cool
Reply
http://www.rp.pl/artykul/479942,883953-Spor-o-piosenke--czyli-Koko-Euro-juz-nie-jest-spoko.html
Reply
Eh... jeden z komentarzy do artykułu "ciekawe jak postapiono by gdyby wygrała konkurs Pani Rodowicz ??? rozkładano by czerwone dywany a tu takie chamstwo zwyczajne chamstwo."

Z tym się zgodzę. Hymn wybierali Polacy, więc nie wiem skąd takie oburzenia.
Chociaż można się pośmiać Big Grin

AtSmile
_
Reply
Jak usłyszę tą piosnkę to uciekam jak najdalej od tego urządzenia co leci z niej te "koko".

Przykład:
Wychowawczyni puściła tą "piosnkę" to wyszedłem z klasy z kolegą >.<
Reply
Tam chyba powinno być *chamstwo Dodgy
A no wiesz.. Bo to 'gwiazda' jest..

Wybierali Polacy.. O tym głosowaniu powinno być głośniej w mediach itp, żeby ludzie wiedzieli.. Jakby tak co czwarty Polak zagłosował to, to koko euro spoko by nie wygrało. Tongue
Reply
A nam pan na muzyce PRZED wybraniem jej na hymn to puszczał, i mówił, że przystąpiły do konkursu na Hymn Reprezentacji. .__.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)