Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkin Park-Rozmówki
#11
Nie podoba się?Nie zaglądaj.
Reply
#12
Off-Topic to nie śmietnik. Jest temat od rocka, jest od metalu. Nie jest to ani dział muzyka, ani sport, więc szanuj ten dział trochu, bo jest dla każdego.
_
Reply
#13
(2012-05-03, 19:45:00)Edis Wrote: Nie podoba się?Nie zaglądaj.


no i racja.
Reply
#14
Nie podoba się, ale on ma rację. Jest już temat od muzyki rockowej, w której możesz wysławiać swój jakże wspaniały i ulubiony Linkin Park, głosząc ludziom radosną nowinę, że jesteś true rockmenką, bo słuchasz LP. No idź, idź, ale strzeż się i pamiętaj... MY JUŻ TAM BĘDZIEMY!
Reply
#15
Fajnie że LP nie gra typowego metalu ani rocka więc Syn Karmyźle pisał.
Reply
#16
Oj tam,co się stanie jak ja założe temat o tym.
Reply
#17
Więc załóżmy osobny temat dla RATM, Swansów, Sisters of Mercy, Metalliki i Machine Head którzy też nie grają "typowego metalu ani rocka". W ogóle najlepiej niech każdy zespół ma swój temat.
Reply
#18
No to załóż, świat się nie zawali. Smile
Reply
#19
No i tak będzie najlepiej.
Reply
#20
Otóż nie. Bo skarbie nie jesteś królową, ani założycielka tego tematu też nie jest. Inni fani LP umieją ogarnąć się w tematach "Metal" czy "Rock" i nikt wielkiej waśni nie robi. LP to rock z elementami rapu i muzyki elektronicznej, co nie czyni go mniej rockowym. W sumie prawie żaden zespół nie gra idealnie "typowej" muzyki rockowej. Więc ogarnij mózg, dorośnij i dopiero wtedy zacznij ze mną pisać.

AtSentinus - i tak takie tematy by mi zamknęli a poza tym nie ma po co takich tematów zakładać. Bo i po co mi "rozmówki" o jednym zespole? Po co być aż tak ograniczonym?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)