Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkin Park-Rozmówki
#21
Quote:Nawet jeśli 1000 osób to świat też się nie zawali
Powiedz to Angie, jak żeś taki mundry. Nie podoba mi się ten temat, bo tylko generuje tylko niepotrzebny spam w Offtopie i go zaśmieca, ale nie zabronisz mi tutaj zaglądać i pisać postów. Od tego to forum jest.
Edis:
A co by się stało jakby tak samo pomyślało 1000 osób na tym forum i każdy założył sobie temat o swoim ulubionym zespole? Po drugie, nie wiem czy ten temat dotrwa chociaż do 5 stron. Większość osób słuchających rocka pisze w temacie o właśnie tym rodzaju muzyki.
Królowa Gra:
LP grają szeroko pojętego rocka, łącząc w piosenkach elementy metalu (kiedyś przynajmniej), rapcoru czy nawet techno obecnie.
Reply
#22
Zaraz dostaniesz minusy, bo "elementy techno" obrażajo Linkin Parka. Co tam 1000 osób przeciw, ważne, że kilka osób chce ten temat.
Reply
#23
Wybacz, powinienem napisać muzyki elektronicznej. Ale to mi wtedy obraża moje Prodigy, bo to jest muzyka elektroniczna, ale do techno jej daleko. Tak sam z Pendulum. Więc idę założyć o nich temat, jeden wspólny, bo one się w sumie niczym szczególnym nie różnią.
Reply
#24
Exclamation 
Pendulum jest nudne Cool.
Reply
#25
Forum to forum może być nawet 5000 tematów o zespołach, po to jest właśnie Off - Topic Smile.

A Angie jest po to, aby gdy już temat spadnie i nikt nie będzie korzystał to wtedy usunęła. To jest jej robota, dlatego ją zatrudnili. Gdyby było max 2-3 tematy to Angie nie byłaby potrzebna. Smile


Syn Karmy:
Minus za minus? Okeeej Big Grin
Reply
#26
Skarbie, moderatorzy nie są od usuwania nieaktywnych tematów, nieaktywne tematy usuwają się automatycznie po miesiącu od nie napisania żadnego posta. Moderatorzy usuwają tematy zbędne, śmiecące, i zawierające się już w innych tematach. Nie minus za minus, nie wiem jakimi kierujesz się wartościami, ale ja daję minus za wypisywanie bzdur, a nie za to, że coś mi się nie podoba.
Reply
#27
Skarbie 1000 osób to nie Was 2 Big Grin
Reply
#28
Skarbie 1000 osób to nie Was 2 Big Grin
Reply
#29
"Nawet jeśli 1000 osób to świat też się nie zawali"

To Ty twierdzisz, że 1000 osób przeciwko to nic. To Twoje słowa.
Reply
#30
Wyobraź sobie, że ona i tak ma co robić. Np. usuwać takie kretyńskie tematy jak ten, czy kneblować takich niewdzięczników jak Ty. Offtopic to nie śmietnik, gdzie wrzucasz temat z pytaniem, jakie majtki masz dzisiaj założyć. Od tego jest Karczma. OT nie jest działem od wszystkiego, gwoli ścisłości zdarzają się tutaj, dość często nawet, bardzo poważne tematy, w których można spokojnie powymieniać swoje opinie z innymi, bo do TEGO właśnie jest forum. Robienie tematu o jednym, ulubionym zespole jest trochę żałosne. Ograniczanie się tylko do niego to tworzenia wokół siebie takiego malutkiego kółka wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy wspólnie możecie podniecać się kunsztem LP. Choć ja osobiście tego kunsztu nie widzę. Kiedyś to może i był dobry zespół, ale się zszedł na psy i to grubo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)