Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkin Park-Rozmówki
Quote:Linkin Park – amerykańska grupa muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół powstał w 1996 roku w Los Angeles.

Pierwotnie Linkin Park nosił nazwę Xero. Mniej więcej w czasie, gdy Chester Bennington odszedł od Grey Daze (obecnie Waterface) i dołączył do LP, odszedł ze składu Mark Wakefield (wokalista), nazwę zespołu chciano zmienić na Hybrid Theory. Idea tej nazwy polegała na zaznaczeniu tego, że Kalifornijczycy grają muzykę nietypową – hybrydę metalu, elektroniki, rapu, itd. Nazwa okazała się jednak zastrzeżona przez inny zespół, chciano uniknąć problemów prawnych, w związku z czym zrezygnowano z niej (choć nie do końca, biorąc pod uwagę, że tak nazwali pierwszy album). Następnie rozważano różne inne nazwy dla zespołu m.in.: 'Clear' (ich ulubiona), 'Probing Lagers', 'Platinum Lotus Foundation', 'Ten PM Stocker' (od ulicy Stocker Street, gdzie mieszkał Mike i gdzie członkowie zespołu mieli próby, jednak ściany mieszkania były bardzo cienkie i o godzinie 10 wieczorem sąsiedzi zaczynali protestować). W końcu zdecydowali się na Lincoln Park (wziętą od Parku Lincolna w Santa Monica, gdzie mieszkał Chester), ale i ta nazwa była już zajęta, przez zespół z Australii, który posiadał już nawet domenę internetową. Ostatecznie, aby nie zmieniać po raz kolejny całkowicie nazwy zespołu, muzycy zmienili ją nieznacznie na Linkin Park.

Źródło:pl.wikipedia.org/wiki/Linkin_Park

A tu przykłady ich piosenek
-Linkin Park - Somewhere I Belong
-Linkin Park - In The End
-Linkin Park - "New Divide"
-Linkin Park - Breaking the Habit
-Linkin Park - Crawling

Zapraszam do Rozmówki.
Reply
Ich muzyka mi się podoba, a szczególnie piosenka :
Hybrid Theory - 08 - In The End.
Reply
hybrid theory i meteora ok, MTM - częściowo dobre, de srałrends srands syf kiłą i mogiłą obecnego linkin parku nie szanuje wgl nędza nędza nędza. Sad
Reply
A jeszcze z tydzień temu był w OT temat o Linkin Park, a już powstał nowy...
Moja ulubiona piosenka z ich repertuaru to chyba Breaking the habit. Nie wiem czemu. Muzyka może, aż tak do mnie nie trafia, ale słowa ma jakiś większy sens i one nadają charakter tej piosence.
Reply
Nic nie wiedziałem że wcześniej był taki temat.
Reply
Jest temat o muzyce rockowej. Jeżeli chodzi o piosenkę to
Numb.
Reply
Na mp3 mam tylko jedną piosenkę pomijając kawałki Linkinów. Uwielbiam ich. :<
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0

Moja ulubiona : )
Reply
Heart 
Ja tam słucham LP gdzie się da. Tak samo jak 'The Prodigy', najczęściej na rowerze i desce jak jadę w długie trasy.
Ma być koncert 'Orange Warsaw Festiwal' i będą moje ulubione zespoły muzyki elektronicznej, bo do tego można najbardziej je porównać.
Reply
Nie zakładamy tematów od pojedynczych zespołów. Ogar.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)