Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biały z mbtm raper czy frajer ?
Witam mam pytanie co sądzicie o Białym z mbtm ? Z początku wydawał się taki fajny , dopóki nie usłyszałem jego jednej ze starszych piosenek :
http://www.youtube.com/watch?v=ytD4_BUpp5s

"Coś wam powiem , nie obraź się bowiem
Jestem Bogiem , bo nie skaczę z okien "

chyba nie przypadkowe nawiązanie do byłego króla polskiego rapu jakim był Piotr "Magik"Łuszcz Smile Jeszcze podobne tytuły piosenek :
biały - Jestem Za...
magik - Jestem Bogiem

co sądzicie o tym ? To że to oficjalne konto tego kolesia można zobaczyć , że jest pełno jego filmów , piosenek itd Smile Widać tu pierwsze filmy na których jest zanim się jeszcze program zacząłSmile

temat służy do wyrażania opinii
Reply
Inteligentne podsumowanie tego, by nie dać się zniszczyć nałogom na przykładzie innego rapera. Lubię ludzi którzy mają odwagę powiedzieć takie rzeczy.
Reply
Sad 
Jak dla mnie Magik wcale nie był najlepszym raperem, ale jest za takiego uważany bo był jednym z pierwszych Polskich raperów, a że nie żyje, to musi przecież być uważany za najlepszego itp. To moje zdanie.

A co do białego, nie jest jakiś znany, nie liczy się w rapie Polskim raczej, nikt o nim wcześniej nie słyszał prawie.
Reply
Kula z dobrym podkładem. W dodatku ma głos jakby chciał być psycho a brzmi jak spływówka. W sumie tekst o niczym, więc dla mnie to zero na starcie. A wersy o byciu bogiem miały sprowokować, co udanie zrobiły, bo sprowokowanie kinderskejtów na nieposzanowanie Magika.

W sumie mnie też wkurza ta cała sakralność Magika, ale jakbym pisał rap track to prędzej skrytykowałbym społeczeństwo spuszczające się przy jego zdjęciach niż jego samego.
Reply
Zapraszam tu...
A co do tego "Jestem Bogiem bo nie skaczę z okna" to obraza kogoś kto nie żyje,jeżeli gościu nawija takie teksty bez poszanowania o zmarłych to brak mi słów...I nie chodzi mi TYLKO o Magika,jeżeliby śmiał się z np. 2Paca albo jakiejś popularnej osoby np. Michael Jackson. Smile
Reply
Smile 
Ekhm. Jednak trzeba Wam to wyjaśnić. Zacznę więc od początku. "Jestem Bogiem" autorstwa Paktofoniki jest o tym, że nie można się poddawać, wierzyć w siebie, dążyć do celu, nie patrzeć na komercje i inne syfy. Nawiązanie Białego nie jest żadną obrazą, czy poniżeniem Magika. Nawinął wers : "Jestem Bogiem , bo nie skaczę z okien", oznacza to, że walczy o swoje racje, walczy o syna, nie poddaje się, nie zabiera sobie życia, idzie dalej, mimo wielu przeszkód. Niestety ludzie mają pozamykane umysły, czepiają się o coś, co nie jest istotne, wręcz dobre - jak Onar, tacy ludzie muszą dorosnąć do rapu. ^^

Technicznie rap Białego mi się nie podoba, ale wierzę w jego szczerość. Życzę mu szczęścia.

Pozdrawiam,
Drail.
Reply
Jest już temat o rapie i tam powinieneś pisać, a nie zakładać kolejne tematy.
Ale co do Białego to nie podobał mi się od początku, nie trafiał w bit, teksty były do bani i przeszedł do finału tylko ze względu na dziecko którym najwidoczniej tylko się zasłaniał, żeby zgarnąć wygraną.
Dla mnie od początku NPWM był faworytem i za nich trzymam kciuki, bo są prawdziwi i robią coś z zajawką.
A co do tych wersów to marna prowokacja dzięki której myślał, że wybije się z podziemia, nie udało się to poszedł do telewizji, gdzie ludzie nieznający się na rapie głosowali na niego.
Reply
Biały to nie raper zastawia się dzieckiem. Cool
Reply
Ała,nie mam taty u mam źle, ślijcie SMS-y bo jestem biedny i śpiewam o trudnych rzeczach...
Litości, ludzie to łykają jak Orfeusz ogień, koleś raperem średnim...
W jury t widzieli i nie dawali mu szans, ale oczywiście wysyłała publika...
Reply
O co chodzi z tym jury/programem? W Mam Talent był czy czymś takim?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)