Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biały z mbtm raper czy frajer ?
#1
Witam mam pytanie co sądzicie o Białym z mbtm ? Z początku wydawał się taki fajny , dopóki nie usłyszałem jego jednej ze starszych piosenek :
http://www.youtube.com/watch?v=ytD4_BUpp5s

"Coś wam powiem , nie obraź się bowiem
Jestem Bogiem , bo nie skaczę z okien "

chyba nie przypadkowe nawiązanie do byłego króla polskiego rapu jakim był Piotr "Magik"Łuszcz Smile Jeszcze podobne tytuły piosenek :
biały - Jestem Za...
magik - Jestem Bogiem

co sądzicie o tym ? To że to oficjalne konto tego kolesia można zobaczyć , że jest pełno jego filmów , piosenek itd Smile Widać tu pierwsze filmy na których jest zanim się jeszcze program zacząłSmile

temat służy do wyrażania opinii
Reply
#2
Inteligentne podsumowanie tego, by nie dać się zniszczyć nałogom na przykładzie innego rapera. Lubię ludzi którzy mają odwagę powiedzieć takie rzeczy.
Reply
#3
Sad 
Jak dla mnie Magik wcale nie był najlepszym raperem, ale jest za takiego uważany bo był jednym z pierwszych Polskich raperów, a że nie żyje, to musi przecież być uważany za najlepszego itp. To moje zdanie.

A co do białego, nie jest jakiś znany, nie liczy się w rapie Polskim raczej, nikt o nim wcześniej nie słyszał prawie.
Reply
#4
Kula z dobrym podkładem. W dodatku ma głos jakby chciał być psycho a brzmi jak spływówka. W sumie tekst o niczym, więc dla mnie to zero na starcie. A wersy o byciu bogiem miały sprowokować, co udanie zrobiły, bo sprowokowanie kinderskejtów na nieposzanowanie Magika.

W sumie mnie też wkurza ta cała sakralność Magika, ale jakbym pisał rap track to prędzej skrytykowałbym społeczeństwo spuszczające się przy jego zdjęciach niż jego samego.
Reply
#5
Zapraszam tu...
A co do tego "Jestem Bogiem bo nie skaczę z okna" to obraza kogoś kto nie żyje,jeżeli gościu nawija takie teksty bez poszanowania o zmarłych to brak mi słów...I nie chodzi mi TYLKO o Magika,jeżeliby śmiał się z np. 2Paca albo jakiejś popularnej osoby np. Michael Jackson. Smile
Reply
#6
Smile 
Ekhm. Jednak trzeba Wam to wyjaśnić. Zacznę więc od początku. "Jestem Bogiem" autorstwa Paktofoniki jest o tym, że nie można się poddawać, wierzyć w siebie, dążyć do celu, nie patrzeć na komercje i inne syfy. Nawiązanie Białego nie jest żadną obrazą, czy poniżeniem Magika. Nawinął wers : "Jestem Bogiem , bo nie skaczę z okien", oznacza to, że walczy o swoje racje, walczy o syna, nie poddaje się, nie zabiera sobie życia, idzie dalej, mimo wielu przeszkód. Niestety ludzie mają pozamykane umysły, czepiają się o coś, co nie jest istotne, wręcz dobre - jak Onar, tacy ludzie muszą dorosnąć do rapu. ^^

Technicznie rap Białego mi się nie podoba, ale wierzę w jego szczerość. Życzę mu szczęścia.


Pozdrawiam,
Drail.
Reply
#7
Jest już temat o rapie i tam powinieneś pisać, a nie zakładać kolejne tematy.
Ale co do Białego to nie podobał mi się od początku, nie trafiał w bit, teksty były do bani i przeszedł do finału tylko ze względu na dziecko którym najwidoczniej tylko się zasłaniał, żeby zgarnąć wygraną.
Dla mnie od początku NPWM był faworytem i za nich trzymam kciuki, bo są prawdziwi i robią coś z zajawką.
A co do tych wersów to marna prowokacja dzięki której myślał, że wybije się z podziemia, nie udało się to poszedł do telewizji, gdzie ludzie nieznający się na rapie głosowali na niego.
Reply
#8
Biały to nie raper zastawia się dzieckiem. Cool
Reply
#9
Ała,nie mam taty u mam źle, ślijcie SMS-y bo jestem biedny i śpiewam o trudnych rzeczach...
Litości, ludzie to łykają jak Orfeusz ogień, koleś raperem średnim...
W jury t widzieli i nie dawali mu szans, ale oczywiście wysyłała publika...
Reply
#10
O co chodzi z tym jury/programem? W Mam Talent był czy czymś takim?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)