Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs muzyczny - komentarze
Jak w temacie - tutaj możecie komentować prace, ewentualnie zadawać pytania.
Reply
Czy istnieje możliwość wykonania covera?
Reply
Zadałam 2 pytania w komentarzu... I nie uzyskałam odpowiedzi ;x I ponawiam pytanie Pana w temacie - a'capella czy z podkładem, czy pełna dowolność?

Przecież wiem, że jesteś kobietką Tongue Nie rozumiem dlaczego to zaznaczyłaś? Mówiąc o Panu miałam na myśli Pana, który zadał pytanie w Twoim temacie. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! Wink

Alo!Alo!
Czyli język też jest dowolnością? :}

I mogliście zrobić coś na Walentynki, Dzień Kobiet, Boże Narodzenie, żeby pokazać naprawdę wokal, bo w tym temacie jest to baardzo ograniczone, ma być śpiewne i skoczne i raczej takie przyśpiewki na stadionach wykonują mężczyźni, więc pewnie łatwość oraz prostota wykonania też będzie brana pod uwagę Sad Nie wyjadę tu z sopranem przecież Big Grin
Reply
Możecie wykonywać covery, ale jeśli ktoś ułoży tekst do swojej piosenki i go zaśpiewa, to prawdopodobnie zyska więcej głosów, niż osoba, która odtworzy istniejącą piosenkę.

LabiC:

Dowolnie, byleby było dobrze. Może być a'capella, może być z podkładem. Język też dowolny.
P.S. Ano faktycznie, nie zauważyłam. Już przywykłam, że gracze myślą, że jestem facetem. Big Grin
Reply
Information 
Dowolnie, byleby było dobrze. Może być a'capella, może być z podkładem. Język też dowolny.
P.S. Ano faktycznie, nie zauważyłam. Już przywykłam, że gracze myślę, że jestem facetem. Big Grin
[/cytat]

Myślą chyba. Big Grin Literówka

Sorka za spam. Sad(
Reply
Ja również poszerzyłabym kategorię piosenki.Może coś bardziej kobiecego?
Reply
Taaaaaaak! Dokładnie ;x Ale co do tego tematu? Hymny państw? Big Grin Raczej nie da rady Sad

AtDown
Hahaha, nie przesadzajmy już tak, bo kurczę może być nie(ciekawie) Big Grin
Ja dokładnie tak samo Sad Ale coś czuję, że możemy sobie pomarzyć :<

Cahir?
Przecież Mazurek Dąbrowskiego to nie przyśpiewka - a hymn a i owszem. A w temacie jest, że to ma być przyśpiewka, wiec naprawdę mamy ograniczone pole do popisu... Poza tym podałaś przykład męskiego wykonania, a my chcemy damskie, kobiece! Przecież to co przytoczyłaś jest śpiewane nisko i mało energicznie i nie ma się tam czym popisaćSad Jedynym możliwym wyjściem jest Hymn UE, który jest sprzeczny z regulaminem konkursu, bo nie dopinguje jednego państwa... No kurczę... Może faceci lubią wyć przy piwie... Ale kobiety...? ;x Pójdźmy na kompromis, takie konkursy nie zdarzają się codziennie, a jesteśmy z góry zdyskwalifikowane...

Proszę, odnieś się do mojego posta...
Reply
Może z innej beczki coś? O! My kobitki chcemy mieć dowolny wybór repertuaru.

Atup:
A co! Ja nie jestem stworzona do śpiewania stadionowych wyjców,a nie ukrywam z chęcią bym sobie pośpiewała.
Panno Cahir,czy istnieje możliwość zaśpiewania innej piosenki? niekoniecznie związanej z Euro? Bo nam kobietą,to za bardzo nie odpowiada
Reply
A to trzeba wymyślić piosenkę?
Reply
Bug 
Nie, nie, nie - konkurs ma taką nie inną tematykę. Jeśli będzie dużo zgłoszeń, to prawdopodobnie będą pojawiały się następne. Nie musicie przecież śpiewać stadionowych wyjców, a nawet hymny dają duże pole do popisu. Dla przykładu: http://www.youtube.com/watch?v=s0Zmfh-mQUY Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)