Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hit na lato! Głosujemy! :)
Szczerze, to nie przepadam za piosenkami tego typu-szkoda, że ma jakiegoś znanego metalowego zespołu. Wybieram 13, większość zna tą piosenkę, parę razy była już hitem lata, a dla mnie mogłaby być jeszcze raz. ;-)
Reply
2 i 13 Tongue
Reply
Nie moja wina, że tamci sekciarze dawali jakieś death/ brutal metale Big Grin
Zaproponuj coś w dole postu, mogę przecież dodać to do spisu- akurat będzie 30, głosów oddanych jest mało, więc zmiana zdania nie odegrałaby zbyt dużej roli Smile
Reply
1 Thorellku Big Grin
Reply
6 cierecie ; P
Reply
Myślałem że to będą jakieś fajne piosenki ,a nie tak beznadziejny chłam.Już mam od rana zniszczona dzień bo włączyłem to.
At- To moja opinia za którą zostałem zaatakowany ,przyznaję to jestem lepszy znawcą muzyki od was.Słuchałem wielu gatunków i raczej wiem co mnie kuje w uszy ,to zwykły badziew śpiewania typy "byłem nad jeziorem tańczyłem se z gęsiorem" ,jak wy słuchacie takich w piosenek to ja nie wiem jak wy będziecie bez nich normalnie funkcjonować.
Dzieciaku ty słuchasz tego co wszyscy bo myślisz że jesteś cool?To się mylisz idziesz jak zombie za mięsem.Posłuchaj sobie gangsta-raperów z West Coast.Ja słucham muzyki z przesłaniem ,a nie tak jak ty.
Wolę być czarną owcą z własnym zdaniem niż stadem głupich baranów podążających za przygłupim przywódcą[ty].
http://www.youtube.com/watch?v=wQ2nqQnch3w
Najpierw posłuchaj tego i nabierz trochę szacunku. "Właśnie chyba każdy to wie Wink 2Paca słuchają prawdziwi Tongue dużo osób go nie zna i nie rozumie przekazu." raczej ty go nie słuchasz.
Jesteś mądry ,a sądy nie potrafisz zrobić?LoL!
Reply
1, 14.
Reply
Lady Hardcore:
Vexa:
Zuper! Big Grin

Gafrer:
Mam nadzieję, że wiesz za co minus. Nikt Ci nie kazał tu wchodzić, zresztą podaję linki, pisząc obok tytuł. Jeżeli chodź trochę znasz się na muzyce i wiesz czego się teraz słucha, powinieneś wiedzieć, czego możesz się spodziewać po tych wykonawcach. Czarna owca..
Reply
Fajne
numerek : 1 Big Grin
Reply
No wiem. Big Grin A już wszystko wiadomo Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)