Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DubStep - Temat ogólny
#31
Forum jest podzielone na gatunki muzyczne. Są tematy od elektro, rocka i metalu, więc nie widzę sensu zakładania odzielnego o wykonawcy. I tak ten temat wyląduje niedługo w koszu.
Jakby każdy miał zakładać taki temat, ja bym założył o Kurcie Cobainie, inny o James'ie Heifieldzie a inny o Bobie Marleyu. Ogarnijcie trochę.
Reply
#32
To, że ja założyłem taki temat, to nie znaczy, że już wszyscy muszą. A jeżeli bym pisał w jednym ogólnym temacie o Skrillex`ie to by był chaos, bo np. ja napiszę o dubstep`ie a ktoś zaraz napisze o electro, więc by było niefajnie. Mi zależy na tym, aby było można codziennie wejść, popatrzeć co nowego, pochwalić się linkami, a nie, żeby się wszystko plątało. Kiedyś napisałem coś o eminem`ie w jakimś ogólnym temacie muzycznym (chyba około 8 mies. temu), a ktoś nagle napisał do mnie tak:

Quote:Regri:
No, ja też lubię Rammstein. Du hast fajne Cool


Tak mnie to zdziwiło, że aż to sobie zapisałem, a ten kolo więcej nic nie napisał, więc nie wiem o co chodziło. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś. Nie chcę "plątaniny".

Pozdrawiam...
Reply
#33
Ja go nie obrażam z dubstepu to właśnie podoba mi się tylko Skrillex.
Reply
#34
Nie rozumiem twojego posta. Użyj interpunkcji, czy coś, bo nie wiem o co ci chodzi. Big Grin
Reply
#35
Nie dam rad bo piszę z telefonu.
Reply
#36
Jeśli już robisz temat o skrillexie to nie kopiuj żywcem z wikipedii Exclamation
Reply
#37
To jest "o nim". Wiadomo, że z wikipedii, no bo skąd. I to tylko jest mała część i na dodatek jest napisane, że to jest z wikipedii. Big Grin
Reply
#38
Tak do minusa:
Quote:Skoro nie lubisz takiej muzyki to nie oceniaj.

Czyli krytyka jest dozwolona, dopóki jest pozytywna. Normalnie jakbym był znowu w przedszkolu.
Reply
#39
Dlatego ja się raz wypowiedziałem i wystarczy. Nauczyłem się, że ludzie są głupi i choćby tkwili w błędnym przekonaniu to będą w nim trwać z przyzwyczajenia, wygody lub własnej dumy...
Reply
#40
Ja bardzo lubię Skrillexa, nie wiem co macie do tego tematu. Każdy morzę założyć temat jaki chce, on chciał się podzielić swoim zainteresowaniem, raczej bym powiedział swoim idolem.

Oto moja ulubiona piosenka:
Skrillex - Bangarang (ft. Sirah)
www.youtube.com/watch?v=cR2XilcGYOo
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)