Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beka z Mezo? + dobre rapy
#21
Po co mi to przesyłasz? I tak tego nie przesłucham, bo nie lubię rapu.
Wolę już obejrzeć wideo klip Metalliki "Fade to Black".
Reval:
Jak ktoś to powiedział: "Jaki kraj, taki rap"..
Reply
#22
Nie rusza mnie to w jednej setnej.
Reply
#23
Nie słuchasz rapu, to do widzenia... Temat założony, aby pomóc jednemu graczowi. Wolisz Metallice ? To poszukaj tematu, w którym ktoś prosi o rock/metal.

Up:
To widac ze masz 8-9 lat i siedzisz tylko przed komputerem, który Cię ogłupia.
Reply
#24
Wiesz, możesz nie słuchać i możemy Ci naskoczyć, bo masz swoje zdanie i tego żadne zasrane podatki, rząd i Bóg wie co jeszcze Ci nie zabierze, a ja muszę to szanować, jeśli chcę, abyś Ty moje zdanie również szanował. Ja osobiście Metalliki nie trawię, nawet nie cierpię, jednak staram się nie tej muzyki nie oceniać, bo jej nie znam. Tyle.
Reply
#25
Quote:Hoodo:
http://www.youtube.com/watch?v=YTo82kS4K5o - powiedz, że nie ma przekazu i Cie nie rusza...


Imo słabe.
Reply
#26
Jestem z pewnością dojrzalszy od osoby, która nie potrafi uszanować cudzych gustów muzycznych i obraża każdego o innych preferencjach niż własne. Btw. skoro komputer ogłupia, zrób mi przyjemność i idź sobie, żeby Cię też przypadkiem to nie dotknęło.
Reply
#27
Forum nie jest podzielone na tematy, w których mogę pisać ja, a w których ty. Mogę wszędzie dodać swoją opinię i nic Ci do tego, bo każdy może wyrazić swoje zdanie. Wyzywając innych od [...] nie ulży Ci, bo to pokazuje to co masz pod maską Smile
Reval:
Wyraziłeś swoją opinię i nic mi do tego, możesz to zrobić, a ja muszę to uszanować. Może bardziej bym tolerował rap, gdyby nie 12-latki z Iphone, z którego leci non-stop Firma, Tede czy Peja, co według mnie jest smętną i banalną dzieciarnią.
A tu pytanie z innej beczki Tongue Również grałem na Nuthei, nie wiem czy mnie kojarzysz, ale po drugiej stronie ekranu siedzi stary Inthef Smile
Reply
#28
"Hip-Hop nie dzieli nas a łączy "
Brak szacunku dla Tede czy Peji, którzy nota bene też tworzyli początki plskiego rapu, nie nie robi z Ciebie fajnego kolesia który pisze to co inni na tym forum, tylko pokazuje jaki jesteś słaby psychicznie, bo oni coś osiągneli, w stylu w którym ty byś nie chciał. Ale przynajmniej to osiągneli .
Reply
#29
Tak, Peja wniósł jedynie tyle, że chłopaka po jego występie musieli w szpitalu opatrywać i to z jego winy, bo myśli, że jak jest na górze, to wielki kozak.
Tede wniósł tyle co ukradł, teledyski z bujającymi się paniami lekkich obyczajów, mają na celu zgarnięcie publiki, których maksymalna granica wieku to 13 lat. "Jestem za legalizacją, ale nigdy nie paliłem marihuany i jedynie gdzie ją widziałem to Google Image"..
Reply
#30
Więcej forum poczytaj, może znowu się dowiesz czegoś i będzie mógł to wypisywać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)