Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beka z Mezo? + dobre rapy
#61
Kaczor, posłuchaj np. "Tyle dni".
Reply
#62
2Pac, Eazy E, NWA, Stary Snoop Doggy Dog a nie technoszit, nie porównuj też zagranicznego z polskim, piszesz ze tłuste bity sie liczą, gdyby nie bit to tracki nie miałby sensu.
Reply
#63
Nie porownuje zagranicznego z polskim.Napisalem,ze w Polskim rapie sie liczy bardziej tlusty bit niz sama nawijka,posluchaj Polskiego rapu to zobaczysz.
Reply
#64
Tylko w Polsce, własne zdanie nie jest tolerowane, bo przecież mamy samych znawców od piłki nożnej do rapu. Własny gust muzyczny nie jest tolerowany, bo każdy żyje w przekonaniu, że tego czego słucha jest najlepsze i wyjdzie z tym na ulicę, by inni też mogli zaczerpnąć tego "czegoś".. Nadal mam zdanie, że rap w Polsce dawno umarł, teraz to bełkotanie do mikrofonu, gołe panienki w teledyskach, wożenie się kabrio po mieście z radiem przy uchu <lol2> Już czekam na tych hejtero-znawców od rapu Smile I racja, na rapie się znam jak pies na jeżach, ale mam swoje zdanie co do tego, ale jak inni tego nie tolerują to tylko o nich świadczy Dodgy
Liść:
Jeśli oceniasz inteligencje danej osoby przez Internet, to mogę Ci tylko pogratulować i głośno wyśmiać.
Reply
#65
Nie wiem, czy wiesz, ale jest taki raper (mało znany) Kula - http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw
Reply
#66
Akcja DRUŻYNA MISTRZÓW jest kierowana do młodych ludzi, którzy często nie wierzą w siebie, a w ich życiu dominuje nuda i zobojętnienie. Celem tej akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijania pasji i talentów poprzez sport oraz muzykę. Akcja ma na celu zmobilizować młodego człowieka i natchnąć go do działania, obudzić w nim ducha walki o lepsze życie. Chcemy wszystkim, którzy przeżywają ciężkie chwile pokazać, że nie są sami, a wspólnie z innymi mogą zmienić wiele w swoim życiu. Nasz głos to początek, swoisty katalizator zmian, jakie każdy może poczynić, aby móc żyć szczęśliwie i aby rozróżniać to co buduje od tego, co wyniszcza. Kiedy człowiek obiera sobie za autorytet jednostkę obecną w jego życiu, obserwuje ją i widzi jej sukcesy, zdecydowanie silniej wierzy w możliwość osiągnięcia podobnych rezultatów, dlatego do projektu zaprosiliśmy wielu sportowców oraz artystów muzycznych.
Skopiowane więc teraz wpiszcie na yt drużyna mistrzów ale lepiej kupić płytę i zachwycajcie się mistrzami Smile
Reply
#67
Kula i Omen - rap z Krynicy <lol2>
Reply
#68
Omen ft. Dziadek tworzą lepsze kawałki
Reply
#69
Rap w Polsce jeszcze nie umarł. Polecam przesłuchać kawałki O.S.T.R./Łony. U nich w teledyskach nie ma, jak to określiłeś, "gołych panienek". W rapie liczy się dobry przekaz. Jeśli chcę sobie pooglądać "gołe panienki", to czerwoną tubę mogę sobie odwiedzić... Gural, Sobota, Chada -> kiedyś tak, teraz mówię im nie.

//
Reply
#70
Wiesz co mnie wkurza bardziej od gimbusów i dzieciaków JP? Kindermetale i ignoranci. Ty no, jestem w tej kulturze parę dobrych lat, i w ciągu kilkunastu ostatnich teledysków które oglądałem ani razu nie widziałem gołej laski, ani razu nie widziałem lansowania się samochodami... rozmawiamy o tym samym hip-hopie? Albo celowo trollujesz, albo serio jesteś kretynem, skoro masz taką opinię na temat polskiego rapu i nie chcesz otworzyć oczu. Lub nie potrafisz znaleźć dobrego rapu, anyway, najpierw się wyedukuj, potem wypowiadaj.
Własne zdanie jest tolerowane, ale jeżeli jest pozbawione sensu i logiki - jest krytykowane, to normalne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)