Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beka z Mezo? + dobre rapy
Information 
Otóż zaczynam interesować się trochę muzyką rap (taką z przekazem, a nie jakiś, co śpiewa o biedzie, dzieciach bloków, ma przereklamowany beat i puszczają go głupie, zdemoralizowane 10latki po autobusach Cool) i chciałbym, żebyście może polecili mi dobrych wykonawców, najlepiej oldschoolowych, chociaż nie tylko, podam przykłady:

Ostry- Mówiłaś mi, Kochana Polsko, Dla kilku tych rzeczy
Mezo- Sacrum, Ważne
Molesta- Tak miało być
Trzyha, Wzgorze Yapa3 – Mam Tak Samo Jak Ty
Sidney Polak – Otwieram wino

Poza tym, trochę mi się wydaje, że ludzie mają dobrą bekę z Mezo i jego kawałków, to prawda, czy tylko mi się wydaje? Mi się podobają jego utwory...

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WYKONAWCÓW, TO TERAZ...
... poproszę o Wasze ulubione kawałki. Wink
_
Reply
Jeden Osiem L, Mrozu, Liroy - królowie polskiego rapu.
Reply
Thumbs Down 
W Polsce nie ma rapu .____.
Reply
AHA.
Kapiozo Siciliano:
Osobiście to lubię kawałki Elda, niektóre Słonia (nie loveforever, te poważniejsze), Ostrego, Buki, HuczuHucza
Reply
Mają bekę z Mezo, bo poszedł w kierunku popu. Czy słusznie go hejtują, to nie wiem, bo niektóre kawałki ma fajne. Wink

Polecam Ci Peję (jeśli nie chcesz nawijania o biedzie, to sprawdź płytę Reedukacja, np. kawałek o tym samym tytule). Do tego cała płyta Drużyna Mistrzów. Też konkretna z dobrym przekazem. Oczywiście Vixen i jego Rozpalić Tłum - mądre teksty ma.
Reply
Peja klasyk to on zaczął to wszystko , paktofonika i k44 oczywiście również 3xklan.
Reply
Mrozu śpiewa rap ? O.O
Reply
AbradAb. Świetny. Zarówno kiedyś, jako członek Kalibru 44 jak i teraz, jako solowy wykonawca.
Reply
PFK
K44
3xklan
DKA
18L
Solowo dab, rah i fokus
52Dębiec
OSTR
Tede
Peja
Pierwsze co mi do głowy przyszło, trzeba mieć do nich szacunek, nawet jak teraz robią co robią.
może potem więcej klasyki dam// mmmmoooo
Reply
3 Wymiar,
Abradab,
Suma styli.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)