Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justinek
#61
Każdy inaczej czuje muzyke.Może taki raper,jak np Peja nie oduczy sie już przekleństw?On miał trudne dzieciństwo wielu jest takich.
Reply
#62
Człowieku, miałem 337 repa, ale ban + zerowanie repka... + Ostatnio miałem 24 repa, ale 4 kneble.. Za nic prawie... Szlachetny kanoow...
Reply
#63
Śmiesz mówić mi, osobie, która ma na komputerze program muzyczny z prawie 3000 piosenkami, że traktuje muzykę w taki sposób? Zważ na to, do kogo mówisz.
No, a tyle, jeśli chodzi o królewski ton. W każdym razie, jeśli używam programu muzycznego na poczucie rytmu, to raczej czuję muzykę, którą słucham, całym sobą, skoro jestem w stanie wyznaczyć jej rytm i naciskać klawisze palcami w jej rytmie.

Grok:
Chcieć to móc, ludzie są w stanie przy odpowiedniej pomocy (coś a'la szkoła muzyczna) zmienić swój głos nie do poznania, a drudzy nie mają zamiaru nawet zaczynać śpiewać ,nawet jeśli lubią muzykę, bo twierdzą, że nie mają odpowiedniego głosu do tego.
Reply
#64
No ok chcieć to móc ale do młodzieży trafia rap z przekleństwami,a taki rap zawsze mówi,żeby się ogarneli(no może poza JP) więc skoro ktos tego słucha to nie zmieniaj na siłe,każdy ma inna wrazliwosc
Reply
#65
3000 piosenek PIRAT UWAGA PIRAT IJO IJO PSSS JADO HOWAJ TE BLANTY PSSS JADO
Reply
#66
Rytm a zrozumienie muzyki to co innego. Co Ci po 3000 utworach, skoro wszystkie zassane i żadnemu autorowi nie oddałeś szacunku kupując płytę?
Reply
#67
Taa... Moich 100 płyt to nic, na więcej kasy brak Angry A żebrać od rodziców nie będe, wolę u dziadka zarobić Cool
Reply
#68
Ty jesteś Kanoow?
Reply
#69
A na Ciebie to nic nie mówiłem, to nie Ty chwaliłeś 3000 kawałkami. A to, że nie na wszystko znać zrozumie chyba każdy tutaj, z tym, że znawca wyżej pewnie nie zna nawet tytułów w swojej "obszernej i zacnej kolekcji".
Reply
#70
Taaa, jaaa... Największy hejter kanoowa -.-

Profil tego czegoś:


Przez niego mogę wylecieć na sybir... Bo załatwił mi... 3/4 moich mut. -.-

____
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)