Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osu - temat ogólny
Wink 
haha 69 lvl haha. Cool
Reply
Gram od kilku tygodni i muszę przyznać, iż gry tak jednocześnie prostej i jednocześnie strasznie wciągającej w życiu nie spotkałem. Zarejestrowałem się w sierpniu, wbiłem 5 lvl i przestałem grać bo nie znałem mechaniki tej gry. Na początku października przysiadłem i kilka godzinek dziennie poświęcam na osu!. Obecnie 37 lvl, ale do świąt postaram się przynajmniej ten 50 mieć. Szkoda tylko, że 90% beatmap jest z anime, którego nie cierpię. Ale cóż, muszę się zadowolić pozostałymi 10 procentami Smile
Reply
Exclamation 
Dziwne żeby było inaczej, skoro sama nazwa nawiązuje do kultury japońskiej Big Grin
Reply
Wiesz, to jest gra stworzona z myślą o azjatyckich "hitach", a spora część nich to właśnie animce (zresztą, ludzie, którzy dodają mapy, w większości nutki mają właśnie z animców, więc nic dziwnego), więc ja bym się nie spodziewał innych rzeczy, wręcz przeciwnie, cieszyłbym się, że jest aż 10% innych nutek. Cool Tj. na Twoim miejscu, bo ja myślę odwrotnie, w sensie, że wolę grać w te muzyczki z anime. Tongue
Reply
Bug Takie tam z Osu :3
Reply
myszką?
Przy szybszych+dłuższych łańcuszkach nie dasz zupełnie rady. Dla człowieka zbyt wiele jest ruszać myszką, a dodatkowo szybko na przemian klikać lpm i ppm.
Ale dobrze kręcisz spinnery.
Reply
Ja klikam tylko lpm...
Reply
TERAZ
są łańcuszki, gdzie niemożliwym jest klikać tak szybko, aby to ogarnąć jednym przyciskiem, niezależnie od tego, na czym grasz.
Oglądałeś link, co wcześniej wysłałem, tj. top20 players 2011 osu? Tak, oni przez prawie całą grę używają na przemian dwóch klawiszy, no, może niektórzy dwóch przycisków myszy, ale to trzeba być naprawdę koreańcem.
Ps. ja to mówię naprawdę poważnie, nie aby Ci dogryźć czy coś. Bo uwierz, teraz stwierdzisz, że gra Ci się tak lepiej, ale potem jak zaczniesz grać trudniejsze mapy, to zobaczysz, że tak nie da rady i będziesz musiał przenieść się na klawisze, przy czym lepiej jest wcześniej zacząć grać klawiszami, bo przyzwyczaisz się szybciej.
Reply
Bug 
Przecież ja wiem, że spiskujesz przeciwko mnie, żebym cie nie przerósł w Osu Cool Przejrzałem cię na wylot.
Reply
Jak uważasz.. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)