Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty
#51
Zależy kto jest na scenie. Np. jak na Abradaba idziesz to atmosfera jest niesamowita, ale jak idziesz na jakieś gówno to nie licz na nic więcej niż machanie ręką w przód i w tył .
Reply
#52
Na rapsach jest spoko. Jak chcesz machasz łapą, jak nie to nie. Możesz też drzeć mordę do wszystkich kawałków, jak ja to robiłem i zbierać mordercze spojrzenia wszystkich, którzy słyszą bardziej Ciebie niż Fokusa. A ja uważam, że mam większy talent od niego, o. Jest spoko Big Grin. Tylko rozwala mnie jak przechodzi obok taki koleś z kilogramowym logiem Opla na szyi i do końca miesiąca rozmyślasz co to miało oznaczać Cool
Reply
#53
Smile 
Rapy zawsze za hajs, także jak już pojadę, to na coś co się jaram Smile

Krągły Michaś:
Też opcja. Nie wię nawet na co, bo hejt ze mnie straszny Cool. Bonsona bym posłuchał na żywo, ale coś nie chce grać w Poznaniu.

Logo Opla mogę jeszcze jakoś zrozumieć. Co powiesz na typa z klapą od sedesu na karku i wanienką do kąpania dzieci na głowie? Chociaż klapa miała zastosowania praktyczne, bo później nią klaskał Cool
Reply
#54
Autentyczna klapa od sracza?
Reply
#55
No jasne Cool Klaskał jakieś 20 sekund po pękła Cool
Reply
#56
Ja jako-tako fanką oszalałą nie jestem ,ale co do koncertów, to mam na swoim koncie:
-Kamila Bednarka,
-OSTRego,
-Korę,
Były jeszcze inne, ale nie mogę sobie przypomnieć. Póki co, myślę nad przystankiem Woodstock.

Szczególnie marzy mi się koncert GrubSon'a... MaxFloRec. Cóż by tu dużo pisać, po prostu uwielbiam polski rap.
Reply
#57
W Zabrzu był MaxFloJam ostatnio.
Reply
#58
prosiłeś o "F5" to daje ._.
Reply
#59
Jestem po zabrzańskim WOŚPie. Wydałem 34,50zł dzisiejszego dnia z czego 10zł na bilet, który nie okazał się biletem a kijowym serduszkiem Angry.

Do składu dołączają: Eier [3x], Killjoy, Beerhead [3x], Butelka. Warto było Wink. Przy okazji dowiedziałem się, że w Killjoyu na basie udziela się mój znajomy Cool.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)