Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieznani squad - coś dla fanów dobrego rapu!
Witam wszystkich Smile.
Zastanawiałem się, czy wkleić, czy nie.. Jako, że pochodzę z Gniezna, znam stąd kilku raperów, jednym z nich jest Kulka. Jego rap jest samą prawdą - zero famy, bezsensownych tekstów itd. Ma świetne flow i plącza. Podam Wam kilka jego kawałków. Dodam też, że jest ich o wiele więcej. Jeśli będziecie chcieli, dodam inne.
Quote:"Historia pisze się sama"

- Nie wiem, dlaczego taki tytuł, a raczej jego brak. Kawałek opowiada o przeszłości Kulki, jego przyjaciołach, o Gnieźnie, o tym, co robi i dużo więcej. Polecam, bardzo. Rozkręca się dopiero w ~35 sekundzie +.
Quote:"Lepsze zmiany"

- Opis tego, jak fałszywi mogą być przyjaciele, min. Kulka nagrywa tutaj o tym, jak siedział.
Quote:"Wszystko jest możliwe"

- Cała prawda o niektórych kobietach. W końcu ktoś im wygarnął Wink.
Quote:"To mój prawdziwy rap"

- To po prostu trzeba przesłuchać. Dość stare, ale jedne z najlepszych. Polecam!
Quote:"Zanim życie swe wypalisz"

- Pierwszy wjeżdża Kulka Dodgy

Jeśli się Wam nie podoba, to nie piszcie głupot, wypowiedzcie się porządnie i na temat. Posty typu "nie lubię rapu" nic nie wnoszą...
Pozdrowienia dla Kulki i wszystkich z Gniezna, którzy to czytają Wink.
/Alex.
Reply
Całkiem ciekawy głos Wink Dobrze że jeszcze są tacy ludzie Smile
Reply
A do czego ty nas w ogóle zapraszasz? Wnioskując po tytule myślałem że to kolejny klan w CS'ie czy reklama jakiejś gry. Usuń to mylne słowo "zapraszam" wraz z myślnikiem, albo zastąp to czymś innym.

Niektóre zespoły, w tym kawałki polskiego rapu są nawet do przyjęcia jednak ja wolę zagraniczny.
Reply
Nie - nie usunę, bo ty tak chcesz. Nie usunę, bo nie mam powodu. Nie usunę chociażby dlatego, że nic nie jest mylne. "Nieznani squad - zapraszam". Jeśli nie potrafisz pojąć tej nazwy, to objaśnię Ci to tutaj i po problemie Smile.
Nieznani squad - Grupa. Zapraszam - zaproszenie do przeczytania topicu.
Reply
Tongue 
Hmmmmmmm ciekawe, zaraz przesłucham Big Grin

Aktualnie odsłuchuję "Historia pisze się sama" i utwór mnie bardzo zainteresował, niezły koleś Big Grin
Reply
Cieszę się Big Grin.

Napiszesz coś więcej, żeby inni widzieli, że piszę prawdę i że warto przesłuchać ^^?

AtDown: Czyli, że siępodoba Big Grin?
Reply
teraz są "znanym squedem" Angel
Reply
No dobra niech ci będzie Cool Po dłuższym przysłuchaniu się stwierdzam iż koleś jest niezły, słowa z sensem wokal też jest spoko Big Grin Nie siedzę jakoś specjalnie w tych klimatach ale myślę że warto posłuchać !
Reply
To git Big Grin
Zapraszam innych Big Grin
Opsiqowa: To jak napiszę, żebyśmy się wypowiadali na ten temat w dłuższych wypowiedziach, to każdy będzie pisał krótko? Pozdro i dozo w Poznaniu, mistrzu Wink
Reply
Pare z tych utworów jest naprawde dobrych m.in "Historia piszę się sama" koleś nieźle przebiera słowami i ma niezły głos.

I pytanie skąd wzieła się ksywka Kulki i ile ma lat ? ; ] Bo jeśli nadal będzie nagrywał
utwory z sensem to niezła przyszłość przed nim. ; ]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)