Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespół CHZP
Witam,
Chciałbym Wam przedstawić zespół kolegi CHZP.

Zaczęli nagrywać swoje kawałki. Pierwszy kawałek ma się ukazać już jutro, tylko kolega zmasteruje to wszystko (Tzn. Doprowadzi do porządku).

Grają kawałki Rap. Smile

http://www.facebook.com/CHaZetPe?ref=hl Fanpage zespołu.

Zapraszamy do oczekiwania na utworek. Smile

Zobaczymy jak im to pójdzie.
Reply
Skończcie z tymi plusami za lajki, ok? Dawajcie tu info o takich rzeczach no ale litości, nie handlujcie plusami.
Reply
Ale jakbym plusów nie dał, to by like`ów nie było, wiesz jacy ludzie są. Smile
Reply
Ehh, no dobra, polubione Smile
Atdown Myślałem, że coś nagrali :x
Reply
Plusik jutro, bo dziś limit +6 wyczerpany/.
Reply
Jezu szczyt wszystkiego kolesie nic praktycznie nie zrobili , nie ruszyli tyłka , wklejają link tylko na jakiś forach i mają 177 lajków ; o . Obstawiam że to będzie niewypał , to nie przejdzie Tongue jeszcze bardziej jest żałosne ze względu na to , że mój kolega który jest bardzo dobry w rapie , rapuje kilka lat ma całe 19 lajków o.o .
Tutaj jeden z jego tracków :
http://www.youtube.com/watch?v=DKuEuKPBquw Przy okazji powiedz kolegom że mają bardzo ambitną nazwę :3

Faolitarma:
Stary a co robią ci kolesie -.-? Nie nagrali jeszcze ani jednego kawałka , a patrząc na liczbe lajków , tylko reklamują się tylko na różnych forach -.- , to wprost widać że jest robione tylko po to żeby zaszpanować , a nie dla przyjemności , tak jak powinno powstawać -.- Kojarzą mi się kolesie którzy mieszkają niedaleko mnie , nie potrafią kąpletnie wejść w bit , to znaczy trzymać rytmu , a wynajęli sobie studio o.o , oczywiście mają po 15 lat i bogatych rodziców , a rapują już całe półtorej miesiąca Dodgy . A tekst w stylu " Zrób lepiej " jest dziecinny i z niego śmiac mi się chcę Tongue idąc twoim tokiem rozumowania , nie można krytykować żadnego zawodu dopóki nie zrobisz go lepiej Dodgy Tzn. nie mogę powiedzieć że chińskie rzeczy to kupa , dopóki np nie zrobie lepszego DVD ? ... wejź się zastanów chociaż trochę .

PS:I proszę cie nie mów mi że twoi koledzy od razu na starcie zainwestowali w pojemnościówkę , bo patrząc na ich awatar to tak wygląda Undecided Już mogę sobie to wyobraźić jak to bd wyglądać początkujący raperzy + pojemnościówka + ciągłe reklamowanie się .
Reply
To już chyba lekka przesada, zbieranie lajków za nic, bo założę się, że większość osób które to polubiło, to nawet nigdy nie słyszało nic co stworzył ten zespół. No ale co zrobić, jak teraz ważniejsze od dobrej muzyki jest to, aby mieć mega dużo (niby)fanów i chwalić się tym, ile to osób lubi Twoją stronkę...
Ale to już Wasza indywidualna sprawa, jakie o sobie zdanie budujecie i w jaki sposób.
Reply
Masz oficjalny kanał na youtube :
http://www.youtube.com/user/SulekChannel?feature=mhee Cool beka , ale prawie 200 lajków jest Cool no wcale nie widać że jest to robione tylko dla szpanu , absolutnie Dodgy
Reply
Widziałam. Big Grin
Nie żebym się z tego wyśmiewała czy coś... wręcz przeciwnie, trochę mnie to przeraża. Ale mam nadzieje, że może wrzucą jakieś swoje kawałki w najbliższym czasie, żeby to nie wyglądało tak jak teraz. W każdym bądź razie powodzenia. Smile
Reply
Kolega mi napisał, że mają już pierwszy kawałek, tylko , że on go doprowadza do porządku i powinnien być jutro do 5/6 rano. Smile

Pozdrawiam. I życze miłej nocy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)