Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tupac Shakur żyje ?
#11
No co mamy tutaj pisać Cool ? Wiadomo że Tupac żyje i z Osamą wino pije Tongue
Reply
#12
a ja myślałem że z magikiem
Reply
#13
Chłopie jak obale te twoje teorie to przestaniesz się tak spinać Cool ?
Reply
#14
"Czy waszym zdaniem Tupac Shakur powróci?" to macie pisać i włączać się do kłótni co najwyżej, a nie spamować kto jest gimbem i rzeczy tego typu.
Reply
#15
Masz tą twoją teorie obaloną bo o filmach żal gadać wszystko wokół tej śmiesznej 7 Cool aż mi się nie chcę podawać powodów czm to nie prawda Cool :


12 powodów na to że 2Pac żyje !

1. Tupac Shakur wydał album pod ksywą Makaveli. Makaveli był jednym z Włoskich strategów który upozorował własną śmierć by wywrzeć presję na politykach...W swoich książkach pisał o tym że dobry władca powinien się ukrywać i być lisem. Tupac jego książki czytał nawet po kilka razy. Może skorzystał z pomysłu Makaveli`ego
-Tchórz umiera tysiąc razy a bohater tylko raz , poza tym po zamachu na nim to widac jaki był wściekły i nagrał Hit Em Up pomimo tego że mógł potem być znowu postrzelony Cool Ukrywanie się nie było kąpletnie w jego stylu , ba powiem więcej Tupac byłby w stanie stanąć na ulicy i krzyczeć różne hasła przeciwko tym którzy chcieli go zabić


2. Cadillac którym poruszali się przestępcy, nigdy nie został znaleziony.
-To takie dziwne ? Chłopie wiesz ile za takiego Paca kasy było wyznaczone ? Ten wóz został prawdopodobnie zaraz zezłomowany , przy zabiciu każdej ważniejszej osoby , to wozy którym mordercy się posługiwali nie znaleziono .3. Na okładce albumu The 7 days Theory , Tupac umiera na krzyżu. Tak więc czy planowane jest zmarchwywstanie.
-Tupac nazywał się czarnym Jezusem , uważał że jego słowa jest jak pismo święte :3 Dlatego taka okładka była Tongue


4 .Producentem powyższej płyty jest "Simon". Simon był to apostołem, który pomógł Jezusowi wnieść krzyż na wysoką górę. Był on również świadkiem zmartwychwstania. Czy Suge Knight który jechał tamtej nocy z Tupac`em jest Simon`em?
- Boże aż szkoda słow ...


5. W teledysku "Toss It Up" 2Pac ma na sobie buty "Penny Hardaway", a w Teledysku To Live and Die in L.A." ma on najnowsze "Jordan' y", obydwie pary butów nie były dostępne w sklepach przed śmiercią Tupac`a
-A to pierwszy raz jak gwiazda reklamuje coś zanim to wyszło do masowego obiegu ? Zapłacili mu to zareklamował Dodgy Dostał je napewno bezpośrednio od producenta .


6. Tupac zdawał sobie sprawę z tego jakie ciąży na nim niebezpieczeństwo dlatego zawsze nosił kamizelkę kuloodporną i krótkofalówkę, Dlaczego nie miał ich w dniu walki.
-Co do tej krótkofalówki to nic takiego nie było ale to szczegół , a co do kamizelki Suge doradził mu żeby zdjął bo jest wielka temperatura i żeby pac w niej źle się nie czuł


7. Samochód 2Pac' a został trafiony 12 razy, Suge nie dostał ani razu. 2Pac oberwał a Suge Knight nie. Istnieje również podejrzenie że to Suge zabił Tupac`a.
-Że co : O? Suge też był nieźle poturbowany z tego co wiem dostał jedną kulę , a to że przeżył to nic dziwnego skoro kula nie uszkodziła żadnego narządu ...

8. Teledysk Smile zaczyna się od pokazania takiego samego samochodu w jakim został postrzelony Tupac, mało tego samochód ma również dziury po kulach( są one na całym samochodzie).
-Ten teledysk jest posklejany Dodgy .


9. Ciało 2Pac' a poddano kremacji dzień po jego śmierci!!!
-No i ?

10. Czemu w dniu walki Suge Knight przewiózł Tupac`a do szpitala oddalonego o kilka przecznic od miejsca zbrodni a nie do tego, który znajdował się po przeciwnej stronie jezdni. Albo chciał, żeby się wykrwawił, albo Pac miał wszystko przygotowane w tym drugim szpitalu.
-Kolejna brednia ... Suge był w takim stanie że nawet nie byłby go w stanie przewieźć :3 poza tym po tych strzałach na miejsce przyjechało od cholere policji i kazali sugowi i pacowi wyjść z auta ( Oczywiście nie wiedzieli ze Pac nie żyje ) Karetka Paca do szpitala podzwiozła Dodgy .

11. W utworze Killuminatii Pac mówi tekst "Now Biggie Die..". To jest wielki szok!. Przecież Biggie umarł rok po śmierci Tupac`a. Skąd Pac mógłby o tym wiedzieć że BiG umrze.
-Bo sam Tupac chciał śmierci Biggiego ?


Tak z ciekawości przeczytałem pare tam jeszcze innych zdań i nie moge strzymać z tej strony Cool Widać jacy znawcy tam są
- I ostatnie - gdy z Killuminati usuniemy pierwsza litere powstanie ILLUMINATE (ang. oświetlać, rozjaśniać) - moze ma nam wyjasnic o co chodzi ?
Normalnie Sherlock Holmes z nich że to zauważyli Dodgy
Reply
#16
Zguibłeś 12.

A spoko:
"Chciałbym rozpocząć kłótnię na temat tego czy Tupac żyje." - Spoko, zamiast dyskutować, pokłóćmy się! 2Pac nie żyje!
Reply
#17
Każdy może mieć swoje zdanie, mogłeś to od razu napisać a nie spamowałeś,
http://www.youtube.com/watch?v=-x-emHPiM3M obejrzyj 3 minute tego filmu, ten gość to tupac czy tylko aktor podobny do niego ?
Reply
#18
Chłopie pomyśl na zdrową logikę jakbyś zaplanował całą taką akcje to pozwoliłbyś żeby na twoich oczach ktoś taki filmik nagrał Cool ? Poza tym według mnie na tym filmie jest zbyt świetna jakość jak na kamere do użytku domowego , a o tym że ona była ukryta to nie ma mowy bo w tych czasach to były wielkie pudła z kamer Cool poza tym dlaczego nie Aktor ? Dzisiaj da sięzrobić takie rzeczy że sam byś się zdziwił Tongue A tak nawiasem mówiąć to może przygotowanie do jakiegoś teledysku albo coś w tym stylu .
Reply
#19
Zobacz 20 sekunda, wcześniej jakie ma rany na sekcji zwłok, może ta sesja też jest ustawiona Big Grin ?
Powoli zaczynasz mnie przekonywać co do swojej teorii, ale nie jestem jeszcze w pełni przekonany.

.
Reply
#20
Kupak Szakur.

Jedynymi dowodami, w które jestem w stanie uwierzyć, to jego własne słowa zawarte w piosenkach, ponieważ są bardzo sugestywne.
Ale jakieś inne bulszity, które mijają się z prawdą jak masło ze smalcem albo gardło z połamańcem, lub wino z karłem są głupie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)