Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tupac Shakur żyje ?
#31
Ludzie zazwyczaj nie chca uwierzyć że umarł im ktoś bliski , ich idol itp
Reply
#32
Star 
Niestety, do chamstwa dystansu nie mam, postaw sie w sytuacji syna Magika, jakbyś sie czuł jakby grono pajaców szykanowało decyzje o rodzaju śmierci twojego ojca ?! Czulbys "dystans" i sie wyluzował ?Niesądze.
Reply
#33
Smile 
Ale ja nie jestem synem Magika, ani Ty nie jesteś synem 2Paca.
To porównanie nie było w ogóle trafione, to tak jak nie mieć miliona złotych, a myśleć co by się z nim zrobiło, a mieć i myśleć.
Reply
#34
Chłopie zdziwiłbyś się ; 3
Reply
#35
Było trafione, przeczytaj sobie jeszcze raz co ty napisałes a co Ja.Mówisz mi że mam miec dystans do wysmiewwania sie z czyjejś smierci , robisz z siebie głupka czy udajesz? Bo czegos nie rozumiem
Reply
#36
Moim zdaniem nie.Death Row było winne 2Pacowi 10 milionów dolarów, miał odejść z wytwórni dzień po walce Tysona.Niby był konflikt West coast - East coast, ale tak na prawdę to była wewnętrzna sprawa, spierali się Puffy Diddy(Bad Boy Records) i Suge Knight(właściciel Death Row Records).Suge miał na Tupaca negatywny wpływ i jeszcze wisiał mu 10 milionów dolarów, najprawdopodobniej to on zlecił zabójstwo Tupaca.Po za dla Death Row pracowali policjanci i to oni mogli być zabójcami na zlecenie Suge'a.Jeszcze te telefony od Death Row do ochroniarza Paca: "Death Row chcę twojej śmierci".Przemawia do mnie fakt raczej zabójstwa niż jakiegoś mini cyrku.
"Tchórz umiera 1000 razy, bohater umiera raz."
Reply
#37
Nie mówię, że masz mieć dystans do naśmiewania się ze zmarłych, tylko dystans do ogólnej beki z całej sytuacji, jakbyś nie zauważył, to tylko Ty na tym forum traktujesz to wszystko tak sztywno, każdy normalny osobnik śmieje się z tego. Próbujesz mnie obrazić słowami "głupek" i "pajac", marna prowokacja, typowa dla osoby, która ma z 10 lat i nie może poprzeklinać, bo dostanie knebla.
Reply
#38
No niestety nietrafiłeś , ale 10 lat to nie mam. A co do twojej marnej wypowiedzi to wątpie zeby "normalny osobnik" smial sie z czyjejs smieci, chyba za jest trollem albo .... .Daruje sobie tą kwestie Smile

P.S Skończ już tą żałosna dyskusje
Reply
#39
Żyję i ukrywa się na Kubie, powróci w 2014. Wink
Reply
#40
Tak żyje, razem z Hitlerem, Kaczyńskim i Elwisem w Argentynie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)