Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Direction.
#41
Czy ty to widzisz ????????!!!!!!!!!! ;_;
Reply
#42
Minusy od Noyi, uważajcie! Mamy dajrekszonerke na forum!
Reply
#43
Błagam dodaj w końcu posta gdzieś, ta twoja obrona tego forum jest już zbyt super trzeba cie spalić na stosie życia ;____;
Reply
#44
O maj gad tylko nie to zło.

Deezz:
Załamałem się
Reply
#45
Nie słucham popu, zwłaszcza takiego. ; )

Mysims:
Proszę, dodaję posta. Nie bronię forum, po prostu uważam że poniżej pewnego poziomu jest obrażanie fanów jakiegokolwiek zespołu. Prawda jest taka że gdyby nie internetowa propaganda latałoby Wam koło nosa czy grupa niemęsko wyglądających chłopców sobie śpiewa czy nie.
Reply
#46
mnie to lata
Reply
#47
Illusions serdecznie przeprasza z Deezz'a.
Reply
#48
Wystarczy wpaść do jednego tematu, a już skończyła mi się liczba minusów na dziś, a jeszcze nie wszystko ocenione. :f Ale być może temat postoi do jutra, nie wszystko stracone.

Ludzie, co wam do tego, czego on słucha? Zadał pytanie - Jeśli nie znacie na nie odpowiedzi, a chcecie jedynie wygłosić swoje obraźliwe zdanie na ten temat, to nie tędy droga. Po prostu nic nie piszcie, nic nie oceniajcie, niech Wam to lata koło nosa. Najdziwniejsze jest to, że wiedziałem, że Polska nie jest tolerancyjnym krajem, ale nigdy nie przypuszczałem, że aż tak. Jedna osoba napisze o zespole nielubianym przez wielu i już leci masowy hejt. Doprawdy, zachowujecie się jak dzieci. Nawet nie interesuje mnie to, czy to jest troll z jego strony, czy nie. Jeśli to troll, to właśnie dajecie wszyscy świadectwo, jak łatwo manipulować ludźmi w tych czasach. Bo jeśli to troll, to robicie dokładnie tak, jak typowy troll pragnie. Jeśli uważacie to za trolla - Wyjdźcie z tematu, wróćcie do działu. Zapewne i tak większość osób "hejterów" nie miała styczności z tym zespołem, a jedynie zobaczyła obrazek na kwejku czy innych tak samo wartych stronach. Każdy ma inny gust, nic wam do tego.
Reply
#49
No proszę jak działasz na ludzi nagle każdy jest tolerancyjny
Reply
#50
Prawdę napisał, zaś ty mu odpisujesz w idiotyczny sposób.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)