Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woodstock!
Hej, wybieram się w przyszłym roku pierwszy na wooda, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z wioskami tam ?Big Grin

I ogółem żeby nie było, temat można przeznaczyć do rozmówek ogólnych, bo mam nadzieję, że nie jestem jedynym żywiącym tak głęboką miłość do tego festiwalu Big Grin
Reply
A co chcesz dokładnie wiedzieć na temat wiosek?
Reply
Jakie są na woodstocku? Bo wiem tylko o Krysznie(czy jakoś tak) i o Jezusowej Tongue Ale tak naprawdę nie wiem, czemu wood dzieli się na te wioski. Każda wioska ma jakieś swoje unikalne tradycje i zachowania? Cool

A i jeszcze co z rzeczami? Rozstawie sobie namiot gdzieś, pójde się czy umyć czy na koncert to chyba łatwo stracić te rzeczy? Tongue
Reply
You shall not pass

http://www.youtube.com/watch?v=8AIFDWFF7Fw
Reply
Music 
Osobiście nie byłem na wood ale znajomi byli wiele razy i mogę Ci opowiedzieć tyle co wiem z ich relacji Wink Generalnie niewiele o tych wioskach mówili, więc te podziały prawdopodobnie nie mają większego znaczenia. Z tego co wiem krysznowcy rozdają ludziom jedzenie za darmo.

A co do mycia, są tam rozstawione gdzieś takie umywalki, gdzie się można umyć. Jak znajdę fotkę to Ci pokażę.
Reply
Co do mycia to wiem, ale co z rzeczami w czasie gdy pójde się umyć? Big Grin Czy nikt ich nie ukradnie Cool

AtDawno się na nic tak nie napaliłem Big Grin
Reply
W zasadzie nikt nie powinien kraść. Ludzie jeżdżą i nie słyszałem skarg, że ktoś został okradziony. Woodstock jest festiwalem o charakterze pokojowym i z tego co wiem to ludzie wbrew pozorom są nawzajem dla siebie mili Wink
Reply
A są tam jakieś sklepy z artykułami spożywczymi? Big GrinD
Reply
Exclamation 
s2.wosp.org.pl/uploaded/files/images/MAPKA%20WOODSTOCKOWA_PW2012_PL_MALA.jpg

Tu masz mapkę. Z tego co widać w okolicach wood'a są sklepy WOŚP i LIDL. A jak ktoś wybrzydza można iść w stronę miasta, gdzie się znajdzie masa sklepów. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że właściciele sklepów na czas wood'a podnoszą ceny, ponieważ wiedzą że itak wiele ludzi będzie kupować u nich produkty.
Reply
Znajdź fotę tych umywalek, bo nie wierzę Big Grin.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)