Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowity Konkurs!
Hej,Cześć,Czołem i co tam jeszcze jest. Smile

Organizuję prosty konkurs, z nie codziennymi nagrodami!
Może bez owijania w bawełnę. Mam dla was dwie konkurencję! Każdy z was może w obydwu spróbować swoich sił i zwiększyć szansę na nagrodę!

Konkurencja pierwsza! :

* Chce abyście narysowali,wymodelowali dowolną techniką wasz największy strach. Możecie to np. przedstawić w formie koszmaru który wam się śnił i którego raczej nie zapomnicie.

Konkurencja druga! :

*Hmm, tu będzie trochę trudniej ! Chce abyście napisali piosenkę, swoją własną. Piosenka ma być przekazem do innych, wybieracie stąd po czym zaczynacie układać tekst piosenki.:

- O sensie życia.
-O miłości.
-O dzieciństwie.
-O przeszłości.
-O dedaniu w grze,w czasie expienia.

Uwaga!

Wiem ,że to dość trudne dlatego może to być 1 zwrotka + refren. Kto postara się ułożyć cały tekst wzmocni swoją szansę na nagrodę!

Przeczytaj zanim napiszesz!

- Wasz każdy napisany post , z waszą pracą będzie dokładnie przejrzany, chce sprawdzić czy nie doszło do plagiatu! Na rysunku czy pracy oczekuję waszego podpisu bądź kartki z nim! Bez niej wasza praca z konkurencji pierwszej, będzie zdyskwalifikowana! Co do konkurencji 2! Jak wspomniałem bardzo dokładnie postaram się je sprawdzić!(Czy nie doszło do plagiatu!)

Nagrody, które aktualnie udało mi się załatwić to parę drogich heroików + 30m! Złoto i heroiki zostaną podzielone na 3 miejsca + na nagrody pocieszenia!

x2!

x20!

Jeżeli chcesz bardzo,ale to bardzo zostać sponsorem! To przyjmuję złoto , bądź heroiki! Nie chce unikatów które kupujecie na aukcji za 50k aby + łatwego dostać. + leci za heroik bądź kasę ! Mogę dać 3 na dzień, a więc nie bój się jak dałeś nie zapomnę!

Zapraszam i powodzenia!

"Zakończenie konkursu odbędzie się 13 stycznia,tego samego dnia rozdam nagrody!" Pracę, składają wyłącznie gracze Classicu!

Dla nie dowiarków, że 32 może mieć takie cóś.
img255.imageshack.us/img255/2015/konkurst.png
Wystarczą oszczędności, bądź większy lvl.

Edity,literówki:
Reply
Fajny konkurs Tongue
Reply
Można się sugerować inną piosenką tylko w większości zmienić tekst? Chodzi czy może być o tym samym i z podobnymi rymami?
Reply
Question 
Nie, wolę aby była samodzielnie wykonana. Rymy sam znajduj, chociaż i bez tego da się tekst ułożyć wystarczy jakiś przekaz.
Reply
Bardzo Fajny konkurs ,i dużo wspaniałych nagród .Zapraszam do brania udziału,jak będę miał wenę to osobiście wezmę udział .
Reply
Thumbs Up 
Możliwe, że wezmę udział. Wink
Reply
Bez wulgaryzmów ! Lól, gdzie w tym przekaz o czym ty człowieku piszesz. "Kiedy miałem w ręce Chleb" ?
Reply
Kiedy koniec konkursu ?
Reply
Music 
Popatrz już za oknami mrok,
ciemna noc tuli się..
Zimne łzy płyną z oczu Twych,
zbliż się ooo..

Uwierz mi wszystko będzie jak chcesz.
Teraz już otrzyj łzy..

Co za noc jak sen
dzisiaj kochać Ciebie chcę.
W taką noc jak dziś
tulić mocno będę Cię..
Wspólna noc jak sen
niechaj nam wiecznie trwa.
Jeszcze raz jak dziś
chciałbym ogień poczuć w nas..

Popatrz jak bardzo pragnę Cię,
czemu nie ufasz mi?
Kochać już będę tylko Cię,
zbliż się ooo..

Uwierz mi wszystko będzie jak chcesz.
Wspólne dni i łzy..

Ref. Co za noc jak sen
W taką noc jak dziś
tulić mocno będę Cię..
Wspólna noc jak sen
Jeszcze raz jak dziś

Co za noc jak sen
W taką noc jak dziś
tulić mocno będę Cię..
Wspólna noc jak sen
Jeszcze raz jak dziś

No może się spodoba no cóż kto wygra ten wygra Gzz temu Pozdrawiam.
Reply
Zaraz poszukam tego tekstu, nie będzie tak łatwo mi nic nie umknie. Jak Plagiat do dyskwalifikacja. Smile

Uxer:

Doczytaj się. ._.

Umeek:

Fajno. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)