Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam acapelli Dody daje +
#11
dobra daje Big Grin Jeszcze dziś nawet Tongue
Reply
#12
Dobra. Masz wyjść... Rozumiesz czy Ci pomóc?
Za dużo zła wyrządziłeś.
Reply
#13
Pvpałpe ;< ?

nie proszę nie opuszczaj mnie Sad
Reply
#14
Tak nie jest. Codziennie zakłada głupie tematy o byle czym. Żeby to chociaż było śmieszne to może bym przymknął na to oko, ale to jest żenujące. Ni się śmiać, ni płakać. Ot, taki koleś udający, że jest śmieszny, którego bawią własne żarty. Dla mnie jest trollem karmiącym swoich braci krwi.
Reply
#15
Stary nie rozumisz , staram się tu jako tako jakiś luz wprowadzić , patrząc na twoją liczbę postów to nie długo korzystasz z forum , i masz prawo nie wiedzieć jak kiedyś off-top wyglądał . Karczma to był zawszę śmietnik bez sensu , dalej tak jest a off-top był działem gdzie można było pożartować , powygłupiać się wyśmiać różne rzeczy -.- Po prostu gdzie panował luz ,z czasem zaczęli pojawiać się tutaj gracze z innych działów i kazdę głupie zachowanie zgłaszać , przez co ludzie odchodzili z tego działu i zaczął upadać ... Wystarczy popatrzeć jak jest dziś , masa osób napinających się bez sensu , denerwujących się itd zupełnie nie wiadomo po co . Zobacz co się np stało z takim RO :

Rozmówki ogólne (lvl: 25, rep: 3)Wszystko, co związane z grą, a nie pasuje do innych działów.

Ten dział był do rozmów na temat gry , różnych rzeczy itd , ale z czasem nie wiadomo czemu zaczęli tam przybywać gracze którzy zabijali ten temat zachowując mega powaga , regulamin itd . W tym temacie rozmawiało się i poważnie i na luźne tematy a zobacz teraz ten dział , prawie cały zajęty przez jakieś looty , głupoty i inne rzeczy nikomu nie potrzebne . Zauważ ile tematów jest w RO Smile Same baardzo już stare , gdyż po prostu każdy zaczyna się bać tego działu że gdy założy temat zostanie zaraz maksymalnie zminusowany bo w sumie co się dziwić tak się dzieje , dlatego już od dłuższego czasu wchodząc do tego działu , widząc czerwony zwój od razu wiem co w nim będzie , dla mnie ten dział całkowicie umarł , jeszcze był jeden na luzie temat kiedyś o tych takich róznych śmiesznych rzeczach który trzymał stary klimat ten gdzie były pokazane nierealistyczne rzeczy w sposób humorystyczny , reszta w tym dziale to powaga większa niż w kościele , gdy ktoś wyskoczy nawet ze śmieszną rzecz jest zaraz zminusowany , gracze zachowują tam powagę jak w kościele , i tylko gdy mogą dają - ... Naprawde tak wielu graczy chce żeby to samo z off topem się stało ?
Reply
#16
Information 
A ty znowu bezsensowny temat, chciałeś zabłysnąć? żałosne.
Reply
#17
No porazka co jest teraz z RO Smile Nie wroca juz te czasy.
Reply
#18
Yea knebel Smile
Reply
#19
Sad
Reply
#20
To nie jest moje pierwsze konto. Stare usunięte. Ty bardziej wprowadzasz napięcie niż luz. Jakby było to śmieszne to by uszło, ale to nie jest! Zrozum.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)