Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam acapelli Dody daje +
#21
Jeszcze nie długo będziemy wspominać te 50 tematów na dzień Łowcy Drexenus-a Cool

Ale on ma racje. Dział Rozmówki Ogólne jest teraz taki...,że ja sam się boje zakładać tam temat. Chociaż teraz nawet w karczmie strach założyć temat. A off-top..to już w ogóle. Jeszcze nie tak dawno założyłem temat o Polityce i wspomniałem w nim o szybszych emeryturach patrząc na prace starszej kasjerki w biedronce,kiedy to kasa przesuwała się w żółwim tempie i co? Od razu minus na wejście,z podpisem temat za sztywny dla takiej gry ja tak.Po jednym minusie wolałem zmienić nazwę tematu na do kosza przed obawą góry minusów za zwykły temat do dyskusji.
Reply
#22
Poczytaj za co dałem minusa zanim "wyrównasz" niezaliczonego jakbym pisał o czym innym Wink.
Reply
#23
Mu chyba nie chodziło o zabawność tego tematu, raczej o luz, którego nie ma, bo spinacie się z byle błahostki.
Reply
#24
Tylko, że normalnie to takie tematy są dla wszystkich spoko, tylko w wypadku Drexenusa to dziecinna irytująca zabawa. Drexenus jest tym, który powoduje, że wszystkim puszczają nerwy i zaczynają spinać. A tak to raczej w OT panuje swoisty "luz".
Reply
#25
A wyobraź taką sytuację.
Draxenus robi te swoje tematy, ale zamiast bólu dupy wszyscy je ignorują.
Nie byłoby lepiej zarówno dla autora, jak i samych odbiorców?
Reply
#26
Zapalimy znicze? [*] Takie wirtualne. :c
Reply
#27
Bez urazy, ale dla takich osób jak Ty powinni wprowadzić dożywotniego knebla na pisanie w określonym dziale(w tym wypadku off-topic).
Reply
#28
Już nie próbuj robić z siebie mesjasza, który zstąpił do tego działu, by wskrzesić jego dawny, jak to określiłeś, luźny charakter.

Zanim wprowadzono dział Karczma, off-topic wyglądał fatalnie. Z każdym naciśnięciem F5 można było dojrzeć nowy temat. Najczęściej pozbawiony sensu albo założony dlatego, że autorowi nie chciało się szukać odpowiedniego tematu, więc założył swój. Przyłączając się tym do tworzenia niemiłosiernego spamu.
Ty robisz dokładnie to samo. Dałeś nam namiastkę tego, co było kiedyś. Mimo tego, że sporo graczy, w tym ja, z sentymentem wspomina stare czasy, to nie jestem Ci wdzięczny.
Przemyśl proszę całą tę sytuację, bo w pogoni za wprowadzaniem luzu w tym dziale, świadomie lub nie, ale przekroczyłeś pewną granicę.
Reply
#29
Star 
Ja go nie popieram w tym,że dziennie tworzy 10+ tematów. Ja go tylko poparłem z tym,że strach założyć jakiś temat nowy w RO przed górą minusów. Tylko w tym go poparłem. W niczym więcej. Ok,nie chcemy spamu to już nie piszmy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)