Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostry, Adam Ostrowski
Rainbow 
Hej,założyłem ten temat,ponieważ bardzo lubię tego polskiego rapera,a mianowicie,Adama Ostrowskiego(pseudonimy artystyczne OSTR,Ostry,Ostrzak)
Co tam o nim piszą na wikipedii?
Quote:O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski (ur. 15 maja 1980 w Łodzi), znany również jako Ostry – polski producent muzyczny, kompozytor, skrzypek i raper. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Ostrowski występuje od 1993 roku.

Nagrał już w sumie 6 płyt,otrzymując za nie wiele nagród.
Jego piosenki,które lubię najbardziej-"Mówiłaś mi","Po drodze do nieba","Brzydki,zły i szczery","Oddałbym","Pij mleko".

W tym temacie możecie się dzielić opiniami na jego temat.

Szukałem takiego tematu,ale nie znalazłem.Jak ktoś mi poda do niego link,jeśli już taki istnieje-ten dam do usunięcia.
Reply
Odkąd pamiętam zawsze słuchałem metalu, ale Ostrego bardzo szanuję. Dlaczego? Wychował się w biedzie, słuchając jazzu. Potem przeszedł na rap. Pośród raperów jego beaty mają najbardziej charakterystyczny wydźwięk, a do tego jest prawdziwym poetą, którego trzeba naprawdę zrozumieć. Płyta "Tylko dla dorosłych" bardzo mi się podoba.

//współ
Reply
Polecam poszukać na jutubie jego wykładów - widać, że człowiek ma co trzeba między uszami.
Reply
Tongue 
Wink
Reply
To jest ogólny o h-h,rap.To jest o jednym,wspaniałym artyście.
Reply
Wspaniały/a jest Magik, razem z Fokusem i Rahimem (Paktofonika) na których O.S.T.R się wzorował (chyba na samym Magiku). Lubię jego cytat "Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika" czy coś takiego. Ogólnie go nie słucham, ale szanuje, bo nie śpiewa o tym co inni. (JP, jak ja mam źle itp.)
Reply
Wink 
Bez przesady. Ostry owszem jest dobry, ale robisz kolejny temat gdzie o tym samym można rozmawiać w ogólnym.
Reply
(2011-07-05, 18:51:30)Yagger Wrote: To jest ogólny o h-h,rap.To jest o jednym,wspaniałym artyście.

Popróbuj jednak sił w temacie ogólnym.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)