Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stroiki elektroniczne-gitara
Proszę o pomoc doświadczone osoby. Nie posiadam stroika elektronicznego toteż chciciałam w internecie coś poszukać. Znalazłam, ale doszczętnie rozstroiłam gitarę, polecacie jakis prosty najłatwiejszy najbardziej skuteczny stroik ktory mozna pobrac?
Reply
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/strojenie-gitary.html

Wejdź tutaj i zjedź na dół. Masz tam dźwięki każdej struny chociaż i tak wystarczy tylko jedna.

Casarle:
To nie pomogę, ja stroję sobie gitarę zawsze z słuchu.
Reply
chodzi mi bardziej o wskaznik, ktory pokazuje w ktora strone nastrocic i kiedy dzwiek jest dobry.
Reply
Pobierz ApTuner. Najlepszy stroik elektroniczny Smile
Reply
Wlasnie aptunerem zepsulam sobie gitare ;c nie wiem co robie nie tak, ale brzmi strasznie
Reply
To nie pomogę, ja stroję sobie gitarę zawsze z słuchu.

Mitte:
Jeszcze zależy od mikrofonu, gorzej jak go ktoś w ogóle nie ma Tongue

Mi takie stroiki nie działają bo mikrofon mam taki świetny, że łapie mi zupełnie inne dźwięki niż są w rzeczywistości.

Edit:
Casarle:
Mówię Ci. Użyj tej strony. Słuchaj dźwięku i porównuj z tym co słyszysz na gitarze.
Reply
Lightbulb 
Żartujesz sobie. ApTunerem sam stroje i jest taki sam dźwięk jak strojenie na "ucho". Musi być cisza w pomieszczeniu i dobry mikrofon (wbudowany w laptopie wystarczy). Musisz dostroić to wartości 0,00-0,06. Powyżej to zmiana dźwięku.
Reply
moge faktycznie moj mikrofon nie dziala jak nalezy
Reply
Nastrój i zagraj intro Nothing Else Matters, pewnie znasz te dźwięki na pamięć i będziesz czuła, że gitara jest porządnie nastawiona.
Reply
Tongue 
Serio mówię. Jak używam ApTunera to moja gitara jest bardziej rozstrojona niż nastrojona Tongue

AtUp:
Dopiero po zagraniu Nothing Else Matters wiem, że mam nastrojoną gitarę Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)