Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultra Live (Umf Miami 2013) Weekend 1/2
#1
Cześć, jesteście fanami muzyki elektronicznej ? Lubicie takie sławy jak Nicki Romero, Avicii, Hardwell , Tiesto czy NERVO ? O to przed nami 2 tygodnie z nimi, od piątku do niedzieli.

Time-Table:

W piątek (15.03) impreza zaczyna się na nasz czas o 22:00, natomiast w sobotę (16.03) i niedzielę (17.03) o godzinie 17:00.
Każdą scenę czytajcie od dołu, np. w piątek na main stage'u najpierw wystąpi Helena, potem Cazzette itd.
_
Piątek 15.03

MAIN STAGE
3:30 - 5:00 Swedish House Mafia
2:00 - 3:00 Afrojack
0:55 - 1:55 Fedde Le Grand
23:55 - 0:55 Nicky Romero
22:55 - 23:55 Cazzette
22:00 - 22:55 Helena

CARL COX & FRIENDS
3:30 - 5:00 Fatboy Slim
1:30 - 3:30 Carl Cox
0:15 - 1:30 John Digweed
23:00 - 0:15 Jamie Jones
22:00 - 23:00 Cassy

LIVE STAGE
4:00 - 4:50 Nicolas Jaar
3:00 - 3:50 Crystal Castles
1:20 - 2:35 Boys Noize
0:10 - 1:00 Modestep
23:50 - 0:10 White Noise
23:00 - 23:50 AraabMuzik
22:00 - 22:45 Goldfish

ULTRA BUENOS AIRES
4:00 - 5:00 Paul van Dyk
3:00 - 4:00 ATB
2:00 - 3:00 Dash Berlin
1:00 - 2:00 Ferry Corsten
0:00 - 1:00 Markus Schulz
23:00 - 0:00 Tritonal
22:00 - 23:00 Norin & Rad

MIXMAG
4:00 - 5:00 Dubfire
3:00 - 4:00 Carlo Lio
2:00 - 3:00 Ida Enberg
1:00 - 2:00 Green Velvet
0:00 - 1:00 Josh Wink
23:00 - 0:00 Steve Bug
22:00 - 23:00 Elio Riso

BASS STATION
4:00 - 5:00 DJ Marky
3:00 - 4:00 Tantrum Desire
2:00 - 3:00 Drumsound & Bassline Smith
1:00 - 2:00 Dieselboy
0:00 - 1:00 Black Sun Empire
23:00 - 0:00 Matrix & Futurebound
22:00 - 23:00 Concord Dawn

ECO VILLAGE
4:00 - 5:00 Krafty Kuts
3:00 - 4:00 Plump DJs
2:00 - 3:00 Baby Anne
1:00 - 2:00 DJ Icey
0:00 - 1:00 Dzeko & Torres
23:00 - 0:00 Alex Gaudino
22:00 - 23:00 Spaceman
____________________
Sobota 16.03

MAINSTAGE
3:45 – 5:00 Deadmau5
2:20 – 3:20 Kaskade
1:05 – 2:05 Knife Party
0:00 – 1:00 Hardwell
23:00 – 0:00 Porter Robinson
22:00 – 23:00 Madeon
21:00 – 22:00 Flux Pavilion & Doctor P
20:00 – 21:00 Borgore
19:00 – 20:00 Datsik
18:00 – 19:00 Tommie Sunshine
17:00 – 18:00 Miss Nine

CARL COX & FRIENDS
3:00 - 5:00 Richie Hawtin
1:00 - 3:00 Carl Cox
23:00 - 1:00 TBA
21:00 - 23:00 Tania Vulcano
19:00 – 21:00 Nicole Moudaber
17:00 – 19:00 Uto Karem

LIVE STAGE
4:00 – 5:00 Infected Mushroom
2:40 – 3:40 Faithless
1:20 – 2:20 Pretty Lights
0:00 – 1:00 Yeasayer
22:30 – 23:30 Thievery Corporation
21:10 - 22:00 Matt & Kim
20:00 - 20:50 Disclosure
18:50 – 19:40 Azari & III
17:40 – 18:30 Icona Pop
17:00 – 17:20 White Noize

ULTRA EUROPE
4:00 - 5:00 Benny Benassi
3:00 – 4:00 Martin Solveig
2:00 – 3:00 Laidback Luke
1:00 – 2:00 Dirty South
0:00 – 1:00 Sander van Doorn
23:00 – 0:00 Bingo Players
22:00 – 23:00 Chuckie
21:00 – 22:00 Nervo
20:00 – 21:00 Sunnery James & Ryan Marciano
19:00 – 20:00 Walden
18:00 – 19:00 Camilo Franco
17:00 – 18:00 Project 46

BEDROCK
3:45 - 5:00 Marco Bailey
2:30 - 3:45 Christian Smith
1:15 - 2:30 Pig & Dan
0:15 - 1:15 Henry Saiz Live
23:15 - 0:15 Quivver
21:15 - 22:15 Jozif
20:00 - 21:15 John Digweed
19:00 - 20:00 Stelious Vassiloudis
18:00 - 19:00 Edu Imbernon
17:00 - 18:00 Christopher James

OWSLA
2:00 - 5:00 Alvin Risk
1:00 - 2:00 Jack Beats
0:00 - 1:00 The M Machine
23:00 - 0:00 Birdy Nam Nam
22:00 - 23:00 Koan Sound
21:00 - 22:00 Seven Lions
20:00 - 21:00 Alex Metric
19:00 - 20:00 Nick Thayer
18:00 - 19:00 Kill Paris
17:00 - 18:00 Blood Diamonds

ECO VILLAGE
4:00 - 5:00 Mykris
3:00 - 4:00 Jimmie Page
2:00 - 3:00 Jason Daniel
1:00 - 2:00 Marvin Delgado
0:00 - 1:00 Roman Nicolai
23:00 - 0:00 Kinesis
22:00 - 23:00 Hil Huerta
21:00 - 22:00 Rodrgio Vieira
20:00 - 21:00 Thomas Turner
18:00 - 19:00 Co-Op
17:30 - 18:00 Professor Genius Brains
17:00 - 17:30 Valarezo
_________________
Niedziela 17.03

MAIN STAGE
3:00 - 4:00 Armin van Buuren
1:55 - 2:55 Above & Beyond
0:50 - 1:50 Bassnectar
23:45 - 0:45 Zedd
22:45 - 23:45 Steve Aoki
21:45 - 22:45 Wolfgang Gartner
20:45 - 21:45 Tommy Trash
19:45 - 20:45 Arty
18:45 - 19:45 Otto Knows
17:45 - 18:45 Deniz Koyu
17:00 - 17:45 Classixx

SPACE IBIZA:
2:30 - 4:00 David Guetta
1:00 - 2:30 Tiesto
23:30 - 1:00 Avicii
22:30 - 23:30 Calvin Harris
21:00 - 22:00 Eric Prydz
20:00 - 21:00 Alesso
19:00 - 20:00 Thomas Gold
18:00 - 19:00 Danny Avila
17:00 - 18:00 Alvaro
___________________

Jeżeli na kogoś czekacie , piszcie, z chęciom poczytam .
Link do oglądania, oczywiście jest to LIVE z Miami. Smile
http://www.youtube.com/watch?v=A0H7-eZm4Mg
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)