Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert a ograniczenie wiekowe :(
Witam mam do was pytanie , teraz ten temat jest w 100% na poważnie , gdyż chciałbym dostać odpowiedź Sad a mianowicie zrobiłem trochę głupia rzecz Sad kupiłem bilet na koncert Paula McCartneya za moje oszczędności sprzed naprawdę wielu dni , bilet ten kosztował prawie 600zł Sad .... Dopiero po kupnie zorientowałem się że mogę mieć problemy z wejściem gdyż dopiero w czerwcu kończę 13 lat Sad i tu pytanie do was , sądzicie że mnie wpuszczą ? Że nie będzie problemów ? CZy już powinienem myśleć o sprzedaży biletu tracąc na tym jakiś % Sad ? Powiem że bardzo zależy mi na tym koncercie Sad
Reply
Spróbuj z Opiekunem , rodzicami. Albo zrób tak jak ja gdy leciałem sam do cioci. Niech rodzice poproszą kogoś aby podał się za twojego opiekuna i jeżeli cię wpuszczą to dobrze , a jeżeli nie ma szans , sprzedaj.
Reply
Nie żeby coś ale gdy koncert się zacznie i zobaczę że mnie nie wpuszczą to przecież biletu nie sprzedam o.o rozumiem godzine przed koncertem ale w trakcie ?
Reply
Dobra , ja źle pomyślałem. Ale spróbuj z tym opiekunem , a możesz z rodzicami ?
Reply
Exclamation 
Właśnie w tym jest problem Undecided mieliśmy iść ze znajomymi , przyjaciółmi itd Sad a wiesz jak jest z rodzicami Cry ciągle pilnuja nie możesz krzyczeć , tańczyc ani nic Sad zupełny brak przyjemności Sad ....
Reply
Ja również mam bilety na ten koncert i z tego co widziałem, to osoby poniżej 18 lat muszą być w towarzystwie osoby dorosłej (Those under 18 years of age must to be accompanied by an adult), a nie rodziców.
Reply
Porozmawiaj z rodzicami. Poproś ich aby dali ci się rozerwać lub poproś aby weszli z tobą i gdy im się nie spodoba poczekali lub napili się piwka czy coś. a może im się spodoba i tez będą sie bawili :-)
Reply
Nie żeby coś ale by musieli kupić bilety a to koszt jakiegoś tysiąca złotych Cry
Warner:
A jak kolega będzie pełnoletni ?
Reply
To wpuszczają, mnie na Hunter'a wpuścili z kolegą +18
Reply
Sam mowiles,ze masz 16 chyba.Troll nieudany Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)