Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieber w Polsce
#11
Będzie jakaś relacja na żywo? Heart
Reply
#12
Nie, chyba nie będzie.

Wybiera się ktoś ze mną? Mam jeden bilet w zanadrzu.
Reply
#13
Do Biebera jako człowieka nic nie mam. Robi to co lubi, trzepie na tym kasę i w dodatku ma miliony fanek. Gdybym był na jego miejscu też korzystałbym jak mogę. Nie wiem skąd biorą się uprzedzenia ze strony niektórych z was co do jego osoby. Tym bardziej, że znaczna część z was nie wie o nim nic, prócz imienia, nazwiska i kilku tytułów piosenek. ._____.
Reply
#14
Moja koleżanka pojechała z mamą, bo jej rodzice sami puścić nie chcieli. Jest wieeelką fanką, ale jest normalna.
Co do Biebera nic nie mam - zwykły chłopak który śpiewa i ma lekko damski głos. Nie to co te peda... chłopaki z 1d.

AtKejzol. Mogłabym iść, ale zanim bym dojechała to by już było po koncercie. I jestem chora. Więc odpada.
-
Reply
#15
Czekam na zakompleksione gimbusy, które przed komputerem muszą sobie obrażać jakąś gwiazdkę z Ameryki. Co Wy osiągnęliście w życiu? 100 lvl w Gra chyba.
Reply
#16
Jakbym był u władzy to bym nie wpuścił Biebera do Polski.Ale narazie nie jestem i pewnie nie będę więc męczcie się z Bieberem i jego piosenkami.
Reply
#17
Będąc szczery przejechał bym się, gdyby był za tańsze pieniądze i gdzieś bliżej, koncert gwiazdy tak popularnej to show, juz niekoniecznie muzyczne. Efekty lasery i inne bajery dają fajny efekt, do niego samego nic nie mam to że zarabia kasę na mało ambitnych piosenkach obrazuje jacy są odbiorcy a nie jaki on jest.
Reply
#18
nie mam 100 lvl. ale to chyba przez to że go nie hejtuję. :C
AtPlus
to nie przez hejtowanie. to raczej przez hejty na mnie
Reply
#19
To dzisiaj? Huh Ja myślałem że 28 Marca Huh A to dlatego koleżanki zwalniały się z ostatniej lekcji...
Reply
#20
Widzę że nie czyta się stonek/gazet plotkarskich (żeby nie było czytam jak na prawdę nie mam co robić Big Grin) Big Grin Co jakiś czas wychodzą filmiki jak z kimś się bije albo artykuły że kogoś pobił itp, itd. A za tym idzie wiele negatywnych cech m.in. agresja. nie wiem czemu on się tak bić lubi (czy to ludzie mu coś robią czy jakiś inny powód nie z jego winy) ale człowiek nieagresywny nie rozwiązuje siłą wszystkich sporów. Może i w większości jest to czysta zazdrość ale w niektórych przypadkach nie (tak jak w moim). Z tego jak opisują go różne gazety/strony nie wydaje mi się on taki super fajny za jakiego wszyscy go uważają (tylko to są stronki/gazety plotkarskie a wiadomo jak z tym bywa chociaż jeśli kilaka/kilkanaście razy już o tym czytałem to myślę że coś w tym jest)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)