Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Direction - opinie
#81
Jal wyszlo na jaw, ze Harry uprawia sex ze starszymi kobietami przestalrm ich sluchac.
A tak serio to zazdroszcze im ich bogactwa, chociaz ich glosy pojedynczo brzmia jak kastrowane koguty.
Nie czaje ich fenomenu, ale moze lepiej, zeby juz tak zostalo.
Dzisiaj czytalem o tym, ze jakas fanka popelnila samobojstwo przez hejty, przesada.
Liam jest slodki, elo
Reply
#82
To taki efekt uboczny rozkładu kultury, nie chce ich obrażać w żaden sposób, bo to nie ich wina, że ktoś ich słucha. Prawda jest taka, że z roku roku muzyka popularna ulega przemianą które są okropne w skutkach. Promuje się rzeczy nie takie które chcą słuchać ludzie. ale takie jakie ktoś bogaty chciałby żeby słuchali, efekt wmawiania, że to jest dobre więc masy też powiedzą, że jest ok. Ale to nie miejsce i czas na dalszy wywód, bo średnio tyczy sie tematu elo.
Reply
#83
Też nie rozumiem ich fenomenu. Ogólnie nigdy nie rozumiałem pop'u. OK, ludzie słuchają go dla przyjemność to jestem w stanie zrozumieć, ale np. ja w piosenkach szukam przekazu i to mnie eliminuje od słuchania pop'u. Smile Niemniej jednak niech każdy słucha tego co mu się podoba. Wink
Reply
#84
To je Łan Erekszyn.
Reply
#85
Sad 
Ok, może ja się teraz wypowiem na ich temat. Zacznę od tego, że śmiać mi się chce, gdy widzę hejty w ich stronę płynące od... no-life'ów, którzy osiągnęli w życiu jedynie... level w jakiejś grze? Ich piosenki nie mają żadnego przekazu? Kurcze, ludzie, pełno jest tego typu gwiazd, które mają podbić serca dziewczyn w wieku od dziewiątego do szesnastego roku życia. Nie zdziwiłbym się, gdyby to nie oni pisali takie piosenki, a teledyski... ktoś je reżyseruje. Głównym celem istnienia zespołu są z pewnością pieniądze, a widać, wychodzi im ich zarabianie, bo dobrze się sprzedają. Ich wygląd... Nie wiem na prawdę co w nim widzicie złego. Bo są przystojni? Bo noszą obcisłe spodnie? Coraz więcej chłopaków je nosi, a nie widzę w tym nic złego, skoro to lepsze od bycia takim typowym "Sebą". Co do zdjęcia, na którym się trzymają za pośladki... to mnie rozbawiło nawet. Cool Nie podobają wam się? Olejcie ich, kurcze, tracicie tylko swój czas, i tak nastolatki będą ich "kochać", w końcu się znudzą. Osobiście nie mam nic do nich, nie podoba mi się szczególnie ich muzyka, słucham czegoś innego, chociaż trzeba przyznać, wpada w ucho, stąd mają fanki. Taki biznes.

Aliya:
Zgadzam się.


A na koniec taki suchar, który wyszedł z przekręcenia kilku wypowiedzi na lekcji polskiego: "jak nazywa się zespół, kiedy ciągle rysujesz genitalia? One Direction. Cool" Nie musi być śmieszny, ale zawsze będzie taki dla mnie i moich kolegów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)