Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz "Malina" Łukaszek

Zapalony motocyklista który odszedł 24.09.2012roku. LwG stary!
Nagrywał rap o swej pasji. Był dobrym chłopakiem chodź odszedł w wieku 18lat.
Urodził się z pasją i ta pasja odebrała mu życie.

"Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Maliny, znanego w środowisku motocyklowym jako twórcy rapu traktującego o motocyklach. Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj ok. godziny 18:45 w Czarnorzekach w powiecie krośnieńskim. Z ustaleń policji wynika, że kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem jadąc po łuku i spadając z niego uderzył w przejeżdżającego Forda Transita. Motocyklista mimo wysiłków lekarzy zmarł w drodze do szpitala. Malina miał 18 lat. Jego klipy z łatwością możecie znaleźć w Internecie."

Nie zapomnimy o tobie stary! TO DLA CIEBIE SĄ TE KŁĘBY I SMRÓD PALONEJ GUMY!

Nutki Maliny! [*]

Wklejajcie tu jego kawałki i wypowiadajcie się na jego temat...

Oczywiście pochwalcie się czym jeździcie! Wink

Lewa w Górę Chłopaki!
Reply
Jest od tego temat rapu.Nie trzeba robic oddzielnego tematu.A co do tematu,maline sporo czaslu slucham,bo sam latam na motocyklu Wink
Reply
Widzę moda na jaranie się Maliną wróciła. Wystarczy umrzeć i już wszystko co robisz jest brane za 5 pułapów lepsze Big Grin.
Reply
Jest już temat o rapie i nie ma sensu zakładać oddzielnych tematów dla każdego rapera czy składu.

PS - Ciekawe, ilu miałby fanów, gdyby żył. Smile
Reply
Lepiej pomodlić się za duszę niż. Ja bym się wkurzył jakby po mojej śmierci tylko [*]mi ktoś zostawił na jakimś forum.No cóż,pokój jego duszy,choć nie bardzo wiem kim on był.
Reply
Świece są symbolem, "[*]" na forum symbolizuje tą pierwszą świecę. Co za znaczenie czy napiszesz ją w internecie czy zapalisz mu nad grobem? To symbol i zapalona świeca na żywo jest o tyle mniej "olewcza", że musisz wydać na nią parę złotych.
Opsiq:
Pewnie mniej, choć wiesz, z Maliną to jest tak, że ktoś go odkryje, robi z siebie psychofana, po 3 dniach mu mija, jak widzi, że wszystkich to mało obchodzi.
Reply
Maline poznawałem od jego początków... teraz już niestety nie ma go tu z nami...

Nie wiecie co to pasja która odbiera życie? Nie walcie mi tu smentów...

Dla kumanych:
,,Zastrzyk adrenaliny na każdym lewym pasie.
Trzeba uważać bo przez pasję zginąć da się.
Wielu takich było niestety już odeszli,
Dla nich kłęby dymu bo w sercach są wieczni."
Reply
Nie ogarniam gloryfikacji motocyklistów przez Malinę (i jego samego) jak jakichś weteranów wojennych gdy sami powodują zagrożenie dla siebie i innych na jezdni, a potem giną przez wypadek.

"DLA KUMANYCH" CoolDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)