Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.I.P. Jeff Hanneman
Witam. Dzisiaj rano dowiedziałem się od przyjaciela o śmierci Jeffa. Nie uwierzyłem na początku, ale ogromna ilość postów na fb potwierdziła wiadomość. Zmarł w wieku 49 lat.
Przyczyną śmierci było ugryzienie przez pająka w roku 2011 co spowodowało niewydolność wątroby. Temat ma w dużym stopniu charakter informacyjny, ale można tu dyskutować o różnych sprawach, np: kto zastąpi Jeffa, jeśli zespół w ogóle będzie dalej kontynuował karierę muzyczną, ktoś oczywiście może nie uwierzyć. Może ktoś zdobędzie szczegóły. Dotychczas przy procesie rehabilitacji zastępował go Gary Holt, co będzie dalej?

Skoro były tu tematy o egzaminach, testach i innych głupich sprawach, to czemu nie może być tu tematu o śmierci jednego z największych muzyków na świecie.
Reply
Dowiedziałem się niedawno w TVN24. 49 lat... Szkoda człowieka. Myślę, że w Slayerze zastąpi go Holt, nie będą szukać nowego. ;C
Reply
(2013-05-03, 06:36:50)Hexagram Wrote: Witam. Dzisiaj rano dowiedziałem się od przyjaciela o śmierci Jeffa. Nie uwierzyłem na początku, ale ogromna ilość postów na fb potwierdziła wiadomość. Zmarł w wieku 49 lat.
Przyczyną śmierci było ugryzienie przez pająka w roku 2011 co spowodowało niewydolność wątroby. Temat ma w dużym stopniu charakter informacyjny, ale można tu dyskutować o różnych sprawach, np: kto zastąpi Jeffa, jeśli zespół w ogóle będzie dalej kontynuował karierę muzyczną, ktoś oczywiście może nie uwierzyć. Może ktoś zdobędzie szczegóły. Dotychczas przy procesie rehabilitacji zastępował go Gary Holt, co będzie dalej?

Skoro były tu tematy o egzaminach, testach i innych głupich sprawach, to czemu nie może być tu tematu o śmierci jednego z największych muzyków na świecie.

Testy itp. to nie są głupie sprawy, bo od nich zależy wykształcenie człowieka :c

A jeden z największych muzyków świata... oj nie przesadzajmy. Faktem jest, że człowiek bardzo utalentowany, ale np. jeśli ktoś nie słuch metalu, to on nawet Jeffa nie znał : X Co nie umniejsza talentu Hanemana.

Sądzę że nie będą robić sobie problemów z szukaniem nowego muzyka w najbliższym czasie, mają zapewne grafiki pełne na najbliższy rok Big Grin I dlatego Holt zostanie. A jak potem znajdą czas, to możliwe, że się zajmą szukaniem.

W głównym poście umieść jeszcze link do newsa z faktu i może stronę o Hanemanie i Slayerze na wikipedii. Żeby to wszystko nabrało kolorów.
Reply
Jezu, już myślałem że chodziło Ci o pana z wąsem i w berecie z pogromców mitów. Tak skojarzyłem nazwiska bo on się nazywa Jamie Hyneman. Tego pana o którym mówisz nawet nie znam, ale przykro mi. Angry
Reply
Zmarł jeden z lepszych gitarzystów na świecie. I ten spam na kwejku że to z powodu narkotyków/alkoholu.. tylko strzał ostrzegawczy w tył głowy.Na każdym koncercie Slayer był w 100% przygotowany i trzeźwy.

Btw. Holt go zastąpi na 100% ale ciekawe czy przyjadą na Impakt fest.Bo zrozumiałe było by to gdyby odwołali trasę.
Reply
Szkoda, nie słuchałem dużo Slayera ale to był zespół z klasą.
Reply
Z całego Slayera tylko Tom zapalił trawkę. Na trasach to pili za młodu, ale na koncercie elegancko.
kryska:
Nie chce mi się nic wklejać, kto znał Jeffa, niech się wypowiada ;c
Reply
nawet nie wiem kto to
Reply
To taki mężczyzna trochę jak mors. Ma bardzo fajny program na Discovery, polecam Smile
Reply
A może tak pokrótce kim on był i co osiągnął? Bo tak czytam i czytam.. i nie wiem o co chodzi. Skoro temat ma charakter informacyjny to póki co jedyna informacja, jaką stąd wyniosłem: umarł człowiek. W każdej minucie (a może i w każdej sekundzie) umierają ludzie..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)