Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Muzyczny (Porady , dyskusje)
#61
Obstawiam że Samson c01u ;_; i wybacz ale jeśli to jest dla cb świetna jakosć to .... To bynajmniej możesz być pewny że nie jesteś audiofilem , bo sprzęt za 100zł nagra taki sam materiał ;_; nawet nie myśl o tym Shure sm 58 , który podałem bo to o wiele wyższa półka niż ten mikrofon .

AtUP
Bez obrazy ale ty raczej nie skapowałeś Big Grin Lub nie potrafisz korzystać z tych rzeczy , dźięki procesorowi Stereo możemy sprawić że dźwięk będzie brzmiał jakby był nagrany w naprawdę otwartym dużym pomieszczeni , dźięki temu sprawiamy że wokal będzie brzmiał jakby nagrany w ciasnej klatce , albo na łące Big Grin To daje przestrzeń , a nastepnie ustawiamy pogłos tak zeby brzmiało jakby odbijało sie od kafelek itd .
Reply
#62
Samson C01U,to nie nadaje się do nagrywania muzyki,nawet jak na początek lepiej zaopatrzyć się w coś lepszego na XLR i dokupić całe osprzętowanie.
Reply
#63
Na amatorskie warunki i słaby mastering chłopaki nieźle sb radzą więc o czym my gadamy , przekonałeś mnie z tym mikrofonem lecz on za prawie 500zł jest a na początek po co mi taki sprzęt , wielu dobrych muzyków zaczynało od niczego a wybili się dzięki talentowi a nie jakości nagrań.
Reply
#64
W dzisiejszych czaszach na samym talencie już się nie wybijesz.
Reply
#65
Wystarczy że nie zmarnujesz swojej szansy , jest wielu raperów którzy nawet teraz zaczynali od mikrofonu za 250zł a teraz nagrywają na mikach za 5000zł D:
Reply
#66
1:20 http://www.youtube.com/watch?v=Sk2YCx-rKPs
Masz kawałek nagrany na mikrofonie Shure SV100 , który kosztuje niecałe 100zł z odpowiednim mixem Tongue .
Mid Anivia:
Wybije lecz zajmuje to naprawde dużo czasu , nawet mając pro elo sprzęt mamy małe szanse na wybicie Smile , nie powinno się wychodzic z założenia że będziemy tworzyć muzyke dla pieniędzy tylko 4fun Smile Bo na wybicie są zawszę naprawdę małe szanse Tongue . Ja wychodząc z tego założenia już zbieram pół roku na Akai Mpk Mini i nadal nie umiem uzbierać Cool .
Reply
#67
No słabo się znam na komputerach to prawda Angry.
Reply
#68
To bardziej pojęcia z edycji dźwięku Big Grin , wracając do tematu Tongue Nie wiem kiedy masz zamiar nagrywać płytę , ale jak mi wszystko po myśl ułoży się to gdzieś w połowie lipca będe mógł ci jakieś biciki na płyte zrobić jeśli będziesz chciał Tongue
Reply
#69
Już wiem co zrobię , kupie ten zestaw :
http://tablica.pl/oferta/mikrofon-pojemnosciowy-akcesoria-ID2si3D.html

Aby nagrywać ścieżki i poddawać opinii publicznej , a następnie jeśli kawałek będzie dobry to puść zapłacić ok 150 zł i nagrać w profesjonalnym studio z masteringiem profesjonalisty i wgl

np tutaj :

http://www.studiodlaciebie.pl/1701.html

Posłuchajcie na Yt nagrań z tego Studia wg mnie to na prawdę dobre Studio.
Reply
#70
Do rapu to ja będę sam nagrywał, jak będę potrzebował instrumentów poza perkusją (bo tylko perkusję mam na razie) to się zgłoszę do Ciebie Cool.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)