Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Muzyczny (Porady , dyskusje)
Quote:Witam

Quote:
A więc zakładam temat ponieważ nie widziałem podobnego , a w wyszukiwarce też nic nie znalazło. Smile

W temacie chodzi o to abyśmy mogli porozmawiać o naszym sprzęcie , pochwalić się nieco , uzyskać pomoc, zdobyć wiedzę .

Np. Kupiłem tubę samochodową wraz z wzmacniaczem 400w i proszę o pomoc ponieważ nie wiem kompletnie jak ja podłączyć... itd (to tylko przykład)

Quote:
Jeśli coś z tematem nie tak proszę nie minusować to mój pierwszy temat w Off-Topicu (kiedyś ten temat nazywał się Audiofile "Łączmy się")
Reply
Oj, tu raczej kogokolwiek chociaż trochę znającego się nie znajdziesz, tutaj większość słucha muzyki w 128kbps przed głośniki albo słabe słuchawki i są zadowoleni.. Mi do zostania audiofilem brakuje tylko lepszej karty dźwiękowej, wzmacniacza i porządnych słuchawek, a tak to jestem już blisko Big Grin.
Reply
Może byś coś opisała, bo nie wiem zupełnie, o czym konkretnie jest temat.
Reply
No rozumiem , że nie każdy zważa na jakość ale jednak mam skrytą nadzieje że temacik się rozkręci kiedyś znalazłem jakieś tematy gdzie ktoś nie wiedział jak coś podłączyć i wgl i chce aby było miejsce na rozmówki o naszym sprzęcie i ewentualna pomoc.

Ja na przykład mogę się pochwalić moim sprzętem:

Kolumny Sony x2 to ponad 250w + tuba 400w + małe głośniki porozkładane po całym pokoju creativa i wiele więcej lecz nie będę się już rozpisywać chce aby inni zaczęli pisać Smile
Reply
Przecież po samej nazwie tematu można wywnioskować o czym on jest, a jak się nie wie to użyć google.
Specjalnie dla ciebie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Audiofil

Atup ja jedyne co mam z audiofila to to że słucham głównie we FLACu albo 320, ew. V0. No ale planuje w niedalekiej przyszłości kupić lepszą kartę dźwiękową, słuchawki i wzmacniacz, bo jak na razie to mam w sumie średnie słuchawki, ale nadal z tych tańszych. A że słucham muzyki przez większość dnia to własnie zbieram na lepszy sprzęt.
Reply
A jakie masz słuchawki ?

Ja aktualnie Sony MDR-XD100 kupione jakiś czas temu za ok 90 zł dają radę.

Powoli zbieram na domowe Studio Nagrań ale szczegóły z czasem Smile

AtEDIT literówki Big Grin
Reply
sennheiser hd 201 - chyba najtańsze że słuchawek które nie są całkiem złe Big Grin.
Reply
Oryginalne.
Reply
Słuchawki całkiem niezłe , wgl mnie mikrofon dużo psują słuchawki

Devner:
A ty kolego spamujesz -_-

AtEdit Sorki błąd Big Grin nie to na myśli miałem
Reply
Słuchawki psują słuchawki? Chyba słuch chciałeś napisać Wink.
Ja nie lubię słuchać na głośnikach plus zwykle muzykę której słucham lepiej słuchać na słuchawkach, lepsze wrażenie przestrzeni. A słuchawki całkiem dobre, ale planuję kupić lepsze, a potem wzmacniacz i wtedy dopiero się prawdziwe słuchanie zacznie Wink.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)