Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza ulubiona muzyka - ogółem
Dawno nie było takiego tematu. Oto nasz temat katalog do rozmów międzygatunkowych i opisów swoich gustów

Mój gust:
60% heavy metal
20% thrash metal
5% inny metal
5% rap

Ulubione kapele:
Overkill, Running Wild, Saxon, OzzY [pl], Krvavy, Dragon, Slayer, Trzeci Wymiar, S.O.D.
Reply
Mój gust:
100% rap

dziekuje
Reply
100% rap, bejbi.
Reply
100% rap, danke! Big Grin
Reply
Nie umiem określić tego procentowo, więc zazdrość Cool Słucham wszystkiego co mi się podoba i średnio patrzę na gatunki :C Lubię klasykę, słucham Wagnera i Tiersena (mogę go podpiąć pod klasykę, prawda?). Ostatnio słucham sporo reggae, głównie Matisyahu bo jego teksty dla mnie jako pacyfisty są świetne. Uwielbiam Zeppelinsów i Doorsów, czasem słucham jakiegoś metalu, czasem radia. Z polskich zespołów uwielbiam Dżem, Budkę, Huntera bo to nadal polska kapela. Siedzę też w bluesie bo uważam, że jest genialny. Słucham wszystkich blueskingów z naciskiem na BB i Claptona, chociaż to już blues rock. W sumie w każdym rodzaju muzyki mam taką swoją niszę w którą lubię się wtoczyć i niczym nieprzejmować... O. I kocham "Lubię mówić z Tobą" Akurat bo mi się kojarzy z kimś strasznie ważnym x3

Sorka za wszelkie błędy. Telefon :C Jutro poprawię.
Reply
Podasz jakieś ciche legendy czystego bluesa? Znam tylko Muddy Watersa Big Grin
Reply
Lightbulb 
BB Kinga znasz na bank, jak nie to posłuchaj bo jest świetny i chyba najmilszy dla laików Tongue A tak ogólnie to Bobby Blue Bland, Buddy Guy, Charles Brown, Etta James (!), Keb' Mo', Seasick Steve i Little Milton Tongue

W sumie to Seasick Steve nie jest takim czystym bluesem, ale też go posłuchaj bo jest świetny. Zwłaszcza That's all :3
Reply
Przesłucham, chociaż obecnie jaram się Running WIldem.
Reply
90% RAP
9% REGGAE
1% METAL
Reply
100% G-funk Gangsta Rap 90s.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)