Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dubstep- Temat Ogólny
Charakterystyczny nastrój muzyki dubstep to efekt kilku czynników: podstawę stanowi generowany elektronicznie subbass, który producenci przepuszczają zwykle przez filtr niskich częstotliwości. Drugim elementem fundamentu dubstepu jest tempo utrzymane pomiędzy 135-145 uderzeń na minutę. Rytm aż do połowy pierwszej dekady XXI wieku stanowił zwykle klasyczne 4/4 (ze stopą na „raz” oraz werblem „na trzy”) lub halfstep (z werblem „na dwa” i „na cztery”, a stopą pomiędzy „trzy” a „cztery”), co odróżnia dubstep np. od muzyki house. [Źródło Wikipedia]

Quote:
Przykładowe Utwory

Kanał yt Skrillex
Reply
Dubstep*
Reply
"t" zgubiłem, przepraszam Big Grin
Reply
Był już temat o tym, dosyć szybko upadł. Jeśli już przytaczasz jakiś tekst, to podaj jego źródło, a drugi i trzeci link to to samo. Temat jest napisany na odwal, przy linkach przydałoby się napisać chociaż "przykładowe kawałki". W poprzednim temacie byli jeszcze wypisani wykonawcy, myślę że i Ty mógłbyś coś takiego zrobić Smile.

Podam kilka moich ulubionych kawałków:

hehe, kilka
Reply
Dopisz, ze Królem dubstepu jest nasz kochany Skrillex Big Grin (nazywa się Sonny John Moore)

jego strona internetowa skrillex.com

i konto na YT http://www.youtube.com/artist/skrillex

Zachęcam wszystkich do słuchania Skrillexa Smile
Reply
Big Grin 
Chyba śnisz Big Grin.
Reply
Naprawdę kilka.. Smile
Nie które utwory sobie zapisałem, są naprawdę ciekawe Smile

POLECAM!
Reply
to ja też podam kilka

Reply
To są wg. mnie najciekawsze propozycje, mam tego więcej, ale sam się przestraszyłem ja zobaczyłem swojego posta i uznałem ze tyle wam wystarczy. Jak powiesz mi jakie kawałki Ci się spodobały, to zaraz podeślę kilka podobnych.

Viztea:
Skrillex nie jest królem.
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=7pQdZcPoz5I ten jest całkiem ciekawy Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)