Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karaokeparty.com - Śpiewajmy razem!
#1
Hej, cześć, witajcie! Angel

Pewnie wielu z Was słyszało, lub nawet śpiewało na karaokeparty.com. Jest to karaoke z piosenkami angielskimi. Nie ma tam niestety polskich.
Na tej stronie: http://www.karaokeparty.com/ przykazane jest zdobywanie punktów (złotych gwiazdek), które możemy dostać oczywiście - śpiewając. Tylko my słyszymy swój głos, bez obaw, iż inni nie mogą usłyszeć głosu. Zacznę może każdą ikonkę u góry opisać krótkim wyjaśnieniem do czego ona służy.
Quote:
Na samej górze, gdy się zarejestrujemy jest napisane Logged in as ... <- nasz nick.
Obok naszego nicku jest pomarańczowy napis Buy Star☆. Do kupienia jest status gwiazdy, mając go mamy wiele dodatkowych funkcji, takich jak: inne piosenki, brak reklam, Karaoke jest szybsze, Partymode, lekcje śpiewu. Klikając w tą ikonkę na dole mamy przedstawione ceny za miesiące. Ja aktualnie nie wykupiłam tejże możliwości i na razie nie mam zamiaru.
Następnie mamy taką, jakąś niedookreślenia ikonkę, ale załóżmy, że jest to zwykłe koło. Po kliknięciu w nie pokazuje nam kto był ostatnio aktywny.
Dalej są to jakieś karty z postacią. Po kliknięciu wyświetla się napis "My page" czyli "Moja strona". Jakby to wytłumaczyć... jest to nasz taki profil. Poniżej przedstawione są ostatnie aktywności, czyli jakie zaśpiewaliśmy piosenki, etc.
Obok znajduje się plusik. Tam zamieszczone będą nasze ulubione piosenki, jeżeli zaznaczymy je wcześniej. Tu będzie nam wyświetlało.
Dalej ikonka dwóch postaci. Mianowicie "przyjaciele". Jeżeli kogoś dodamy, to właściwie na Naszej Stronie wyświetli się kogo tam mamy.
Następnie wiadomości. Dwa dymki jeden czarny, drugi niebieski. Po kliknięciu przekierowuje nas na naszą skrzynkę odbiorczą. Jeżeli ktoś do nas napisał zostanie to wyświetlone w "Inbox", natomiast jeżeli my do kogoś pisaliśmy zostanie to wyświetlone niżej w "Sent".
Tuż przy wiadomościach, znajduje się płyta. Dokładnie tam zamieszczane będą nasze nagrane piosenki. Regularni użytkownicy mogą nagrać 3 wykonania piosenek, natomiast jako gwiazda można nagrać pięćdziesiąt. Jednak jest różnica.
Następnie jest coś przedstawiającego dżojstik. Są to wyzwania. Można zadać jakiemuś graczowi wyzwanie na piosenkę.
Dalej dwa mikrofony. Są to nasze walki pomiędzy innymi użytkownikami. Te piosenki co śpiewaliśmy są tu wyświetlone wraz z miejscami.
Potem trzy nierówne linie przedstawiają one najlepiej zaśpiewane piosenki i ilość zdobytych punktów.
I przedostania ikonka w kształcie trójkąta. Są to ustawienia. Kolejno: kraj, data urodzin, płeć, login(email). Na dole rubryczka, gdy chcemy zmienić nasze hasło. Pierwsze wpisane jest już (a jak nie to trzeba wpisać) nasze stare hasło, a pod spodem mamy wpisać nowe i powtórzyć je. Na dole "ustawienia prywatności". Kto co może, wszyscy, przyjaciele, nikt. Zaznaczamy jak chcemy. Na samym dole "powiadomienia e-mail`owe". Zaznaczamy o czym chcemy by KaraokeParty miało nas powiadamiać na email`u.
I na samym końcu "Logout", czyli jak chcemy się wylogować wciskamy i bam, już gotowe.

Część trudniejsza już za nami, pozostały nieco większe ikonki. Smile
Quote:
Home - czyli strona główna.
Songs - gdy chcemy znaleźć poszczególną piosenkę, zaznaczamy kategorię i możemy wpisać nazwę, lub samą nazwę/samą kategorię. Nieco niżej wyszukiwane piosenki według: wokalisty, tytułu piosenki, popularności oraz datą dodania/wykonania piosenki.
Battles - jak chcemy zmierzyć się w walce z innymi, wchodzimy tu i przy wybranej piosence naciskamy "Join battle". Przekierowuje nas i dalej sobie poradzicie.
Partymode - więcej piosenek, lecz tu aby się dostać trzeba chyba wykupić tamtejszą opcję.
Quiz - jak nazwa sama podpowiada - quiz. Podobny do programu "Jaka to melodia". Puszczane są sekundy danej piosenki i trzeba ją zgadnąć, za dobrą odpowiedź punkty.
School - szkoła nauki śpiewania. Wszystko co tam trzeba, zawarte.
Help - pomoc, gdy czegoś nie wiemy, etc.
News - nowości jakie wykonane zostały na stronie.
I flagi - do wyboru język. Niestety nie ma tam polskiego.

Na tej stronie przebywam niemalże codziennie. Rywalizacja między innymi, nauka wymowy niektórych słów no i oczywiście - ćwiczenie głosu. Polecam to karaoke, chociaż nie polskie piosenki, aczkolwiek gwarantowana świetna zabawa.
I cóż. Każdy kto ma mikrofon - zapraszam do wspólnej zabawy! A teraz, gdy już ktoś założy konto, niech poda mi swój nick według takiego szablonu, np:
Cylianne - Kitashia
Ułatwia to wpisywanie. Wink
Quote:Cylianne - Kitashia
Gusanad- SalezjanHejt
kacper-x - Reniclus
Patch - Patch95
Masochistyczna - Venercia
Magguś - wojtazy
Telephone - MaQlaturaPL
Daenerys - Senthia
Porian - Porian
Zuy Patyczek - paticzek
Gosiaczekk - Gosiaczekk
Pan Smaczny - Kamtrix
inioli- inioli
testujem - makioolee06


Hmm, możemy także stworzyć własną walkę wchodząc w rubrykę "Battle", lecz przy tworzeniu w późniejszych zaznaczeniach można zaznaczyć "Public" - czyli dla wszystkich, lub "Private" - czyli komu podacie link ten tylko może wejść. Smile
Możecie tutaj także chwalić się jakie piosenki najbardziej Wam wychodzą, największymi punktami... Wszystkim! Oraz możecie tu wysyłać linki do wspólnej walki!


To chyba na tyle, jeżeli macie jakieś pytania - pytajcie! Chętnie Wam odpowiem.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam po raz kolejny do wspólnej zabawy!


_________________________________________
Reply
#2
Gusanad- SalezjanHejt Big Grin

Uwielbiam I want to break free. Ale i tak zawsze mam tak mało punktów że masakra.
Dobrym sposobem na oszustwo jest śpiewanie cienkim głosem.
Reply
#3
O, proszę. Cienki głos, cóż... trzeba spróbować.
A E.T - Katty Perry lubisz? Big Grin
Reply
#4
kacper-x - Reniclus

Gusanad:
To ty umiesz śpiewać? Big Grin
Reply
#5
Zapisany.

http://www.karaokeparty.com/en/battle/12812265/ zapraszam wszystkich. Big Grin
Reply
#6
Kto powiedział ze umiem? Lubię Big Grin
Reply
#7
Ja też nie umiem, ale lubię Big Grin
Reply
#8
Poczekaj. Big Grin
http://www.karaokeparty.com/en/battle/12812309/

-
Reply
#9
Dołączę się, tylko konto założę. Big Grin
Reply
#10
Z chęcia załoze sobie tam konto, kocham śpiewać ;3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)