Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Woodstock 2013!
#21
Tylko, że ja nadjeżdżam znad Bugu więc cała Polska przede mną. Chyba nie mam siły na tak długą podróż. ;x

AtUp
Niby nic, ale jestem ciut nadpobudliwy i bez towarzystwa w pociągu umieram. Miałem jechać z koleżanką, ale troszkę się nam relacja popsuła. :x

Mimo wszystko jakby ktoś się z Lubelskiego znalazł to bym pomyślał nad tym jeszcze raz. Tongue
Reply
#22
ja się rozbijam ze swoją dość sporą ekipą ~20-30 osób jeszcze nawet nie wiem gdzie dokładnie. 31 pojawię się pod tym lidlem będę w słomianym kapeluszu i czerwonym t-shircie Big Grin
Reply
#23
Ah ;<. No, ale napisz do mnie jakby co Cool. Chyba, że mnie nie chcesz. Ja będę raczej w katanie z ekranem Overkilla, koszulce Metalfestu, białoczerwonych high-topach do kosza albo innych najkach i zwykłych jeansach.
Reply
#24
no potem napisze napić się napijemy Cool może wezmę kilka baloooonów (jabol w plastiku za 3,50 Wink )
Reply
#25
Ale ponoć nie mogą sprzedawać nic mocniejszego niż 4,5% poza piwem ;C. I można wprowadzać piwo z Lidla na teren Wooda?
Reply
#26
Nie jade bo sie boje że ktoś mi bedzie kazał położyć się pod samochód Angry
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130717/PRZYSTANEK_WOODSTOCK/130719481
Reply
#27
Sad 
Wypadki zdarzają sieco dziennie, a nagłaśniane są tylko przy okazji jakichś imprez lub innych bardziej znanych motywów. W pociągach ludzi kiedyś okradano i wyrzucano z pociągów, jakoś nie było nagłośnione. Mój kumpel został tak zrobiony i co? Sprawa cicha była. Więc to wyodrębnione przypadki.

Pan Karma:
Piwo to ja kupuje w tesco lub do miasta idę i kupuję i wnoszę na teren wooda, to nie jest zabronione, o ile nie jest to % w szkle, wtedy każą wypić w miejscu lub wyrzucić. O to się nie martw, ja będę robity 2 latarnia od stanowisk gastronomicznych. A możemy się umówić 31 pod lidlem a potem ewentualnie przenieść namioty, ja będę z ekipą sprawdzonych woodstokowiczów, namioty wspólnie zgromadzone wejściami do środka obozu, nikt nam się nie pałęta i nigdy nic nie zginęło.
Reply
#28
Wątpię, żeby codziennością było kładzenie się na drodze w celu złapania stopa ;_;
Reply
#29
Ja, ani moja towarzyszka jeszcze nigdy nie rozbijaliśmy namiotu i rozkładanie, składanie, rozkładanie to spory problem może się okazać Cool. 31 pod Lidlem, okej, ale jakoś wieczorem, bo 31 o 12 dopiero z Opola mam do Kostrzyna pociąg.
Reply
#30
(2013-07-25, 17:36:55)Pan Karma Wrote: Ja, ani moja towarzyszka jeszcze nigdy nie rozbijaliśmy namiotu i rozkładanie, składanie, rozkładanie to spory problem może się okazać Cool. 31 pod Lidlem, okej, ale jakoś wieczorem, bo 31 o 12 dopiero z Opola mam do Kostrzyna pociąg.

jest zakaz noszenia szklanych butelek, co prawda pokojowy patrol jak cię z nią zobaczy to Ci ją po prostu weźmie ewentualnie wypije z tobą (POZDRO Z POCHODU AMARENY DLA AŚKI z POKOJOWEGO ) A w mieście jest prohibicja więc ciężko o wódkę w czasie festiwalu. ACZKOLWIEK jak sobie weźmiesz wódkę do torby z ubraniami to nikt ci przecież tam ryć nie będzie Wink tak więc wszystkie domowe cytrynówki gruszkówki śliwowice chętnie wypije jak weźmiecie. Ja zawsze biorę ze sobą 24 piwa na drogę pierwszego dnia już przeważnie znikają Sad a potem wycieczki do tesco jak wspomniał Mashel kompiel po pijaku w odrze <3 ogólnie z wódką jak zagadasz dobrze do pani na stacji benzynowej to ci z pod lady wyjmie więc nie ma obawy AAAA i w lidlu woodstockowym nie ma alkoholu żadnego na terenie można kupić tylko piwa festiwalowe Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)