Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify temat ogólny
#JOLO #SŁEG

Witajcie!

Jakożeby jam Old Akhved słucha Spotify, postanowił jakoby założyć jeno temat ogólny.

No dobra. Po prostu jest to dyskusyjny temat. Jest to, sponsorowane przez facebooka, legalne, darmowe radio, jednak na telefon wymagane jest premium (darmowy 48 godzin). Dodajesz swoje własne piosenki do playlist i słuchasz, masz także własne radio, no kurde, nie chce mi sie opisywać po północy QQ

Spis nicków
Nick na margo - nick na spotify
Old Akhved - Akhved
Mader Father - madervor
Daenerys - rudamalpa
Raishen - raishen

#JOLO #SŁEG

ZAPRASZAM
----
Reply
Zobaczymy co to jest Wink
Reply
A mi nie działa większość albumu "Intense" Van Buurena. :C http://prntscr.com/1grl3g Też tak macie?
Mader Father - madervor
Reply
Daenerys - rudamalpa Big Grin
Reply
Spotify to po prostu serwis streamujący muzykę. Baza utworów jest imponująca. Konkurencją jest Deezer, który może przypaść do gustu abonentom Orange. Operator ma podpisaną umowę i zapewnia darmowy dostęp.
Na Spotify jestem zalogowany przez Facebooka, więc nie podzielę się z wami moja playlistą Tongue
Reply
Heart 
Od dłuższego czasu się zastanawiałem, co to jest. Tongue Nawet całkiem spoko. To jest na Google Play do pobrania? I ile waży? Big Grin Ja też jestem zalogowany przez Facebooka. :C
Reply
Na Androida musi być wersja płatna. Jak się zalogujesz z FB, to masz 48h dostępu, później musisz płacić.
Reply
A płaci się na jakiś okres, i później znów? Czy płacisz i możesz cały czas korzystać?
Reply
20 zł na miesiąc.
Reply
No to słabo. Angry Łap plusa.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)