Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedno pytanie
Witam mam małe pytanie odnośnie bitu. Wiem że jest jakiś temat gdzie się mogę tego zapytać ale pewnie tu wejdzie więcej osób i pomoże. Na wstępie dodam że piosenka zawiera słownictwo nieodpowiednie dla odbiorców poniżej 18 roku życia.

Więc z jakiej piosenki jest ten bit

jestem w 99% przekonany że to nie jest ich autorski bit bo w innych kawałkach brali z innych piosenek.
Reply
maybach music

young & gettin' it ft.kirko bangz
Reply
Tak myślałem że wytwórnia maybach

Jakich wykonawców słuchasz ? Bo może mamy podobny gust muzyczny ?
Reply
Przeważnie słucham gangsta rapu. BIGGIE, 2 PAC, KRS ONE, itd. itp.
Reply
Na ich nie. Ja słucham Chief Keef, French Montana, Tyga, Waka Flocka Flame, Big Sean.
Reply
Słownictwo od 18ki? Nie wchodzę.
Reply
Ok.
Reply
Wiem ze już została podana odpowiedź ale uważam że drążysz dziurę . Na pierwszy rzut ucha można usłyszeć że osoba która uczestniczyła przy nagraniu nie tworzyła tego podkładu , ścieżki wokali są stworzone przez osobe która ma słabe pojęcie o Mixie , brzmią jak 99% kolesiów z podzemia . Ale mimo tego i tak bit przecież nie oni musieli zrobić by był . Prawie każdy producent handluje swoimi podkładami , także wydając hajs możesz mieć kawałek na unikatowym bicie Donatana Smile . Dopóki nie handlują płytami to nie widzę nic złego w tym że ktoś ma bity z neta Tongue
Reply
Ja nie mam pretensji że biorą bity tylko chciałem się dowiedzieć z jakiej piosenki ten bit bo fajne przejścia w nim są.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)