Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego nie lubią Miley Cyrus?
Witam, ostatnimi czasy w sieci krążą hejty na Miley, które wskazują, że jest ona kobietą lekkich obyczajów, jeszcze lżejszych niż Sasha Grey. Póki co najwięcej tego było na kwejku i fp 4chana, możecie mi powiedzieć dlaczego? Co ona takiego zrobiła?
Reply

Reply

Teraz już wiesz co zrobiła.
Reply
Obrzydlistwo. Undecided Niby nie raz widziałem podobne wybryki, nie pierwsza tańczyła w gaciach na scenie, ale to przegięcie... Mimo wszystko to chyba za mało na hejt naczelny. Musiała zrobić coś jeszcze... Widziałem ze zdjęciem jej tortu urodzinowego w kształcie przyrodzenia. Czymś jeszcze się zaszczyciła?
_
Reply
Brick 
Jak lubi to co zrobisz?.... Cool
Reply
to nie jest jej tort, to fotoszop. 4chan już rozwiązał tę sprawę. "Happy birthday Liam" - que?

A nie lubią jej, bo jest obleśna, próbuje robić z siebie "sukę na siłę". TWERK TWERK.
Reply
W internecie znajdziesz też zdjęcia jak pali marihuanę.

Down; Na siłę chce udowodnić, że nie jest już słodką gwiazdą "Disneja."
Reply
Lightbulb 
A pomyśleć że kiedyś to była słodka Hana Montana... Tatuś powinien ją w łeb porządnie walnąć bo przegina...

Jak to mówi Ferdek K. "W du*ach się po przewracało"
Reply
dałbym Ci plusa za tą wypowiedź, no ale nie mogę
to rzeczywiście prawda, miał być fajny serial muzyczny, a skończyło się na tym, że Miley Cyrus jest szpaniarą i tyle, bo piosenki z tego serialu są popularne.

Mam nadzieję, że taki los nie czeka aktorów z ''Austin i Ally'', bo Ross Lynch już występuje w filmach - Teen Beach Movie już w nastepny weekend i się zastanawiam, co to będzie, czy będzie lans, czy fajna komedia jak np. ''Tatastrofa''.
Reply
Tongue 
Ja jej tam nie lubię bo:
-gwiazdka disneja którego nie trawię o.O
-robi z siebie ladacznice na siłę jak już ktoś pisał
-nie robi "muzyki" dla pasji tylko dla hajsu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)