Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostań punkiem ?
#11
Jeśli chcesz być prawdziwym punkiem, to po prostu musisz nim być, nie ma tak ze się ubierzesz, nauczysz słówek i już jesteś punkiem. Prawdziwy punk nie pyta się co trzeba zrobić by nim zostać, on po prostu jest, ale w dzisiejszych czasach już podobno prawie nie ma prawdziwych punków, bo większość to małe ludziki które chcą się przypodobać jakiejś grupie społecznej. To tak samo jakbyś się pytał jak zostać miłym, zakładając że całe życie jesteś tępą dzidą, zaczniesz się grzecznie zwracać, pomagac innym itp. a w myślach i tak będziesz złorzeczył, tego się nie da nauczyć, po prostu jesteś, albo nie.
Reply
#12
Tongue 
Skoro już mówimy o punkach, pewna legenda tego forum, Morgoth mówił mi, że zanim zrobił sobie irokeza, czesał się na tzw. "sida", to chyba też fryzura typu punk, mógłby mi ktoś powiedzieć jaka to?
Reply
#13
On gra jeszcze ? Huh
Reply
#14
http://galeri.uludagsozluk.com/46/sid_49100.jpg
Chyba tak?

Łowca Drexenus:
Generalnie to punk ceni sobie wolność osobistą i brak ograniczeń ze strony np. państwa. Dlatego spora część punków popiera anarchizm i inne tego typu ideologie.
W ogóle co to za podejście, przesłuchałeś jedną płytę i dlatego od razu chcesz zostać punkiem, przejąć punkową hierarchię wartości, której nawet nie znasz?
Reply
#15
Gra, dał mi ostatnio plusa. Cool

kapioza:
To nie jest przypadkiem taki irokez-nie-grzebień? ;c Nie wiem, ja póki co mam w dalekich planach strzelić se coś takiego. Póki co fundusze i pewne dwie osoby są przeciwko. Dziewczynę namówię, matka da se spokój.
Reply
#16
"Nie wskakuj w wodę gdy nie znasz temperatury"

Radzę ci przemyśleć to zdanie i zrozumiesz, że jedna piosenka punka z ciebie nie powinna uczynić.
Reply
#17
luja ogłuszacza sie naucz i bij sie z rzondem i polizjo nie myj sie stawiaj wlozy na cukier powbijaj sie w cwieki załatw jakos flanele coś nie wiem zostań menelem
Reply
#18
Posłuchaj polskiego punku, tak najłatwiej poczujesz klimat i może coś zrozumiesz.
Reply
#19
Nie trolluj :C
Reply
#20
A czego niby słuchał? ._________________.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)