Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sample do rapu
Dajcie mi jakieś sample do pobrania do amerykańskiego rapu coś w stylu

Jednym słowem trochę cykaczy trochę perkusji i może jeszcze coś jak mi dacie to będzie +.
Reply
To jest Trap no ale ok ;_; . Do pirackich paczek ci tu linku nie będę podawał bo knebla nie chcę . "Zakup" Best Drums Overkill multiformat . Tam będziesz miał praktycznie każdy dźwięk perkusyjny w dobrej jakośći . 30 tysięcy dźwięków . Melodia to syntezator aż w uszy boli i na zwykłym 3xosc w flu to zrobisz .
Reply
Eeee popraw mnie jeśli się mylę ale Trap jest gatunkiem rapu...

A cykacze są ?
Reply
Mówisz o amerykańskim rapie i zaraz chcesz perkusje do 100% trapu . Mogłem ci dać linka do paczki 9th wondera u którego też wykręciłbyś taką perke jak jest w utworzę ale na dłuższą metę byłaby paczka dla ciebie nieprzydatna .

AtUP
Ten twój cykacz to Hi-Hat ;_;

AtUp jeszcze raz :
Miałeś kiedykolwiek do czynienia z muzyką czy po prostu wstałeś i powiedziałeś ze od dziś będziesz robił bity trapowe ?
Reply
Jeżeli wiesz o co chodzi to może pomożesz bo w kawałku Alcmdz ktoś się napisał jak zrobić taki bit i odpisali "

dajesz kick, 808, cykacze, snare

potem dodajesz tiruriru na jakims flecie lup klarnecie i jest
"

"124bpm

gucci mane kit/zaytoven kit/lex luger kit/808 mafia kit"

kit gucciego wiem gdzie "kupić" a reszty nie/

raczej wstałem i powiedziałem sobie że będę robił trapowe bity ale to i tak jest bardziej dla zabawy.
Reply
Raczej " dajesz kick 808, cykacze, snare " a nie "dajesz kick, 808, cykacze, snare " .

Kick 808 = Stopa samplowana z Rolanda Tr 808
Cykacze = Hi hat i clap w szybkim tempie
Snare = Werbel

Te tiru tiru to nie wypowiem się bo mam nadzieje że koleś napisał to żartobliwie . W tych bitach cała melodia jest wykręcona na syntezatorze . Do Trapu nie uzywa się zazwyczaj dźwięku żadnego naturalnego instrumentu . 124 bpm = Tempo ale to głupota bo tempo wyznacza Metronom i ty stwierdzasz jakie chcesz mieć , robisz od metronomu . A te "kit" to paczki perkusyjne i oczywiscie nie musisz korzystać z nich bo ich jest od pana i jeszcze trochę . Każda paczka perkusyjna może się przydać

AtUP
Big Grin Zaraz i tak z czymś nowym przylecisz Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)